Terematlétika Diákolimpia Országos Döntő
2018 december 6 (csütörtök), 10:00
2018 december 6 (csütörtök), 16:00
Országos
Diákolimpia
Atlétika
III
Tanulásban akadályozottak
Fogyatékosok Országos Diák-, Verseny- és Szabadidősport Szövetsége
Terematlétikai verseny
Helyszín: Soroksári Sportcsarnok
1238 Budapest, Szentlőrinci út 2.
A verseny tervezett időbeosztása:
10.00-ig Csapatok, versenyzők beérkezése, nevezések ellenőrzése
10.15 Technikai értekezlet
10.30 Megnyitó
10.45-11.15 30 m síkfutás
11.15-12.00 Medicinlabda dobása előre
12.00-12.40 Helyből távolugrás
12.40-13.30 Szivacslabda dobása helyből
13.30-14.00 4x200 m vegyes váltó
14.15 Eredményhirdetés
Részletes versenykiírás a Kapcsolódó állományoknál tölthető le.
További információ:
Kapás Róbert, FODISZ országos versenyigazgató
kapas.robert@fodisz.hu
06-70/370-4740
Helyszín: Soroksári Sportcsarnok
1238 Budapest, Szentlőrinci út 2.
A verseny tervezett időbeosztása:
10.00-ig Csapatok, versenyzők beérkezése, nevezések ellenőrzése
10.15 Technikai értekezlet
10.30 Megnyitó
10.45-11.15 30 m síkfutás
11.15-12.00 Medicinlabda dobása előre
12.00-12.40 Helyből távolugrás
12.40-13.30 Szivacslabda dobása helyből
13.30-14.00 4x200 m vegyes váltó
14.15 Eredményhirdetés
Részletes versenykiírás a Kapcsolódó állományoknál tölthető le.
További információ:
Kapás Róbert, FODISZ országos versenyigazgató
kapas.robert@fodisz.hu
06-70/370-4740
Korosztályok
(Fiú – lány)
I. kcs 2009-ben vagy később
születettek
II. kcs 2007-2008-ban születettek
Kategória Tanulásban akadályozott diákok
Versenyszámok
1. 30 m futás
2. 1 kg-os medicinlabda dobása előre
3. Helyből távolugrás
4. Szivacslabda dobása helyből
5. 4x 200 m váltófutás
Díjazás Versenyszámok egyéni I.- III. helyezettjei érem;
Összetett egyéni I.-III. helyezett trófea;
Összesített csapatverseny I.-III. helyezettek trófea.
Az összesítés az iskolák/megyei csapatok által megszerzett egyéni I. – VI. helyezéseknek és a csapat váltóban elért eredménye alapján egy megfelelő ponttáblázat alapján történik. (I.-7; II.-5; III.-4; IV.-3; V.-2; VI.-1 pont)
Nevezési határidő: 2018. november 26. 24:00
A versenyre való nevezés a FODISZ VESPA rendszeren keresztül automatikusan történik a megyei verseny jegyzőkönyvében szereplő eredmények alapján.
Nevezéssel kapcsolatos információ:
Kapás Róbert országos versenyigazgató
Tel: 20-555-0100, 70-370-4734, Email: kapas.robert@fodisz.hu
(Fiú – lány)
I. kcs 2009-ben vagy később
születettek
II. kcs 2007-2008-ban születettek
Kategória Tanulásban akadályozott diákok
Versenyszámok
1. 30 m futás
2. 1 kg-os medicinlabda dobása előre
3. Helyből távolugrás
4. Szivacslabda dobása helyből
5. 4x 200 m váltófutás
Díjazás Versenyszámok egyéni I.- III. helyezettjei érem;
Összetett egyéni I.-III. helyezett trófea;
Összesített csapatverseny I.-III. helyezettek trófea.
Az összesítés az iskolák/megyei csapatok által megszerzett egyéni I. – VI. helyezéseknek és a csapat váltóban elért eredménye alapján egy megfelelő ponttáblázat alapján történik. (I.-7; II.-5; III.-4; IV.-3; V.-2; VI.-1 pont)
Nevezési határidő: 2018. november 26. 24:00
A versenyre való nevezés a FODISZ VESPA rendszeren keresztül automatikusan történik a megyei verseny jegyzőkönyvében szereplő eredmények alapján.
Nevezéssel kapcsolatos információ:
Kapás Róbert országos versenyigazgató
Tel: 20-555-0100, 70-370-4734, Email: kapas.robert@fodisz.hu