{day}

Sorverseny B-A-Z megyei Diákolimpia 2020

A B-A-Z megyei „Kapkodd a lábad” ügyességi sorversenyt Alsózsolcai Sportcsarnokban 2020. 03 04-én rendeztük meg. A rendezést az Miskolci Éltes Mátyás Általános Iskola és EGYMI

vállalta magára.

A résztvevő csapatoknak öt akadály pályát kellett leküzdeniük. Minden pályán mértük a csapatok idejét és az nyerte a futamot, aki a leghamarabb teljesítette a feladatot/a hibákért büntető 2-5 mp járt/. A győztes 4 pontot kapott a következők 3-2-1 pontot. A végső győzelmet az szerezte, aki a leg több pontot érte el

1.        Miskolci Éltes Mátyás Általános Iskola és EGYMI

2.        B-A-Z. Megyei Speciális Közoktatási és Módszertani Intézmény Ózdi Tagintézménye

3.        B-A-Z. Megyei Speciális Közoktatási és Módszertani Intézmény Kurityáni Tagintézménye

Az érmeket Ambruszter Judit a BAZ Megyei Sportszövetségek Képviseletének alelnöke az ajándék kosár és gumilabdákat a FODISZ részéről Nemes Zsolt BAZ megyei versenyigazgató adta át.