FODISZFogyatékosok Országos Diák-
és Szabadidősport Szövetsége
Országos Diáksport versenyek
Verseny névKiírás letöltéseVerseny kezdeteEredmények
1Országos Zsinórlabda Diákolimpiai DöntőKiírás2017-03-10 12:00:00>>
2Hallássérültek Országos Röplabda DiákolimpiájaKiírás2017-03-03 16:00:00>>
3Speciális Szakiskolák Országos Asztalitenisz Diákolimpiája és Nyílt Utánpótlás Tehetségkutató VersenyKiírás2017-03-03 10:00:00>>
4Országos Úszó Diákolimpia és Tehetségkutató VersenyKiírás2017-02-11 10:00:00>>
5IX. Mikolovits Veronika Evezős Ergométeres EmlékversenyKiírás2017-02-08 10:00:00>>
6Országos Integrált Kézilabda Diákolimpiai Döntő I. ÁllomásKiírás2016-12-16 09:00:00>>
7Országos Terematlétika Diákolimpia BudapestKiírás2016-12-10 09:00:00>>
8XXX. Cházár András Úszó Emlékverseny és Diákolimpiai DöntőKiírás2016-12-10 09:00:00>>
9Hallássérültek Országos Diákolimpiai SporttalálkozójaKiírás2016-11-11 19:00:00>>
10XV. Jubileumi Országos ÉRTAK Kapkodd A Lábad SorversenyKiírás2016-11-11 17:00:00>>
11Országos Kosárlabda Diákolimpiai DöntőKiírás2016-10-22 08:30:00>>
12Hallássérültek Országos Kispályás Labdarúgó Diákolimpiai DöntőjeKiírás2016-10-14 17:00:00>>
13Országos Atlétika Diákolimpia és Tehetségkutató VersenyKiírás2016-06-10 14:00:00>>
14Kispályás Labdarúgás Diákolimpia Országos Döntő és Tehetségkutató VersenyKiírás2016-06-03 14:00:00>>
15Országos Zsinórlabda Diákolimpia és Tehetségkutató VersenyKiírás2016-05-30 11:00:00>>
16Hallássérültek Országos Atlétika Diákolimpiai BajnokságaKiírás2016-05-12 11:00:00>>
17Speciális Szakiskolák Országos SportfesztiváljaKiírás2016-05-05 15:00:00>>
18Kapkodd a Lábad Játékos Sor- és Váltóverseny Országos Diákolimpiai DöntőKiírás2016-04-15 15:00:00>>
19Hallássérültek Nyuszi, Hopp Játékos Sor- és VáltóversenyeKiírás2016-04-15 08:30:00>>
20Hallássérültek Országos Mezei- és Tájfutó Diákolimpiája és Tehetségkutató VersenyeKiírás2016-04-15 08:30:00>>
21Országos Asztalitenisz Diákolimpia és Tehetségkutató VersenyKiírás2016-03-19 10:00:00>>
22Speciális Szakiskolák Országos Asztalitenisz Diákolimpiája és Tehetségkutató VersenyeKiírás2016-03-12 10:00:00>>
23Országos Terematlétika Diákolimpia MórKiírás2016-03-05 11:00:00>>
24Hallássérültek Országos Röplabda Diákolimpiai BajnokságKiírás2016-03-05 08:00:00>>
25Országos Úszó Diákolimpia DebrecenKiírás2016-02-20 08:30:00>>
26VIII. Mikolovits Veronika Evezős Ergométeres EmlékversenyKiírás2016-02-10 10:00:00>>
27FODISZ Diákolimpia - Kapkodd a lábad! - Játékos sorversenyKiírás2015-11-14 09:00:00>>

Regionális Diáksport versenyek
Verseny névKiírás letöltéseVerseny kezdeteEredmények
1Zsinórlabda Diákolimpia - Regionális NyíregyházaKiírás2017-01-27 10:00:00>>
2Zsinórlabda Diákolimpia - Regionális SzárKiírás2017-01-27 10:00:00>>
3ÉRTAK Zsinórlabda III-IV. Korcsoportos - Regionális NyíregyházaKiírás2017-01-27 10:00:00>>
4ÉRTAK Zsinórlabda III-IV. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális SzárKiírás2017-01-27 10:00:00>>
5ÉRTAK Zsinórlabda V-VI. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális NyíregyházaKiírás2017-01-27 10:00:00>>
6ÉRTAK Zsinórlabda V-VI. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális SzárKiírás2017-01-27 10:00:00>>
7Zsinórlabda Diákolimpia - Regionális Tiszaföldvár-HomokKiírás2017-01-26 10:00:00>>
8ÉRTAK Zsinórlabda III-IV. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális Tiszaföldvár-HomokKiírás2017-01-26 10:00:00>>
9ÉRTAK Zsinórlabda V-VI. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális Tiszaföldvár-HomokKiírás2017-01-26 10:00:00>>
10Zsinórlabda Diákolimpia - Regionális BudapestKiírás2017-01-20 10:00:00>>
11Zsinórlabda Diákolimpia - Regionális NagybajomKiírás2017-01-20 10:00:00>>
12ÉRTAK Zsinórlabda III-IV. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális BudapestKiírás2017-01-20 10:00:00>>
13ÉRTAK Zsinórlabda III-IV. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális NagybajomKiírás2017-01-20 10:00:00>>
14ÉRTAK Zsinórlabda V-VI. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális BudapestKiírás2017-01-20 10:00:00>>
15ÉRTAK Zsinórlabda V-VI. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális NagybajomKiírás2017-01-20 10:00:00>>
16Regionális Atlétika ÉRTAK Diákolimpia NyíregyházaKiírás2016-05-18 09:00:00>>
17Regionális ÉRTAK Atlétika Diákolimpia PécsKiírás2016-05-05 09:00:00>>
18Regionális Zsinórlabda Diákolimpia Budapest TANAK és ÉRTAKKiírás2016-04-22 10:00:00>>
19Regionális Zsinórlabda Diákolimpia Nyíregyháza TANAK és ÉRTAKKiírás2016-04-13 10:00:00>>
20Regionális Zsinórlabda Diákolimpia Győr TANAK és ÉRTAKKiírás2016-04-13 10:00:00>>
21Regionális Zsinórlabda Diákolimpia Pécs TANAK és ÉRTAKKiírás2016-04-07 10:00:00>>

Megyei Diáksport versenyek
Verseny névKiírás letöltéseVerseny kezdeteEredmények
1Asztalitenisz Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2017-03-30 09:00:00>>
2Asztalitenisz Diákolimpia Vkcs - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2017-03-30 09:00:00>>
3Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-03-29 09:00:00>>
4Asztalitenisz Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-03-08 09:00:00>>
5Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - FejérKiírás2017-03-06 13:00:00>>
6Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2017-03-02 10:00:00>>
7Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - BaranyaKiírás2017-03-02 09:00:00>>
8Asztalitenisz Diákolimpia - CsongrádKiírás2017-02-28 08:30:00>>
9Asztalitenisz Diákolimpia - VeszprémKiírás2017-02-25 10:00:00>>
10Asztalitenisz Diákolimpia V-VI kcs - VeszprémKiírás2017-02-25 10:00:00>>
11Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - VeszprémKiírás2017-02-25 09:00:00>>
12Asztalitenisz Diákolimpia - TolnaKiírás2017-02-24 09:00:00>>
13Asztalitenisz Szakiskola Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-02-24 09:00:00>>
14Asztalitenisz Diákolimpia - HevesKiírás2017-02-23 09:00:00>>
15CSONGRÁD MEGYEI ÚSZÓ DIÁKOLIMPIAKiírás2017-02-22 09:00:00>>
16SZABADIDŐS CSONGRÁD MEGYEI ÚSZÓ VERSENY Kiírás2017-02-22 09:00:00>>
17Z. M. Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2017-02-22 09:00:00>>
18Asztalitenisz Diákolimpia Bajnokság - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2017-02-21 10:00:00>>
19Baranya Megyei Úszó DiákolimpiaKiírás2017-02-19 08:30:00>>
20Asztalitenisz Diákolimpia - FejérKiírás2017-02-16 11:00:00>>
21Asztalitenisz Diákolimpia szakiskola- FejérKiírás2017-02-16 11:00:00>>
22Sz-Sz-B Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2017-02-16 09:00:00>>
23Asztalitenisz Diákolimpia - PestKiírás2017-02-15 10:00:00>>
24Asztalitenisz Diákolimpia V-VI.korcsoport - PestKiírás2017-02-15 10:00:00>>
25Asztalitenisz Diákolimpia - Nógrád 2017Kiírás2017-02-09 09:30:00>>
26Úszás diákolimpia - Komárom megyeiKiírás2017-02-02 17:42:00>>
27Asztalitenisz Diákolimpia - BékésKiírás2017-02-02 09:00:00>>
28Asztalitenisz Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2017-02-02 09:00:00>>
29V. - VI. Kcs.Asztalitenisz Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2017-02-02 09:00:00>>
30Asztalitenisz Szakiskolás Bajnokság- BékésKiírás2017-02-02 09:00:00>>
31Pest Megyei ÚszóversenyKiírás2017-02-01 10:00:00>>
32Sz-Sz-B Megyei Úszó Diákolimpia Kiírás2017-01-25 09:00:00>>
33Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2017-01-24 10:00:00>>
34Zsinórlabda Diákolimpia - Hajdú-Bihar 2. csapatok számáraKiírás2017-01-20 10:00:00>>
35Zsinórlabda Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2017-01-20 10:00:00>>
36Sz-Sz-B Megyei Tanulásban Akadályozott Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2017-01-12 09:00:00>>
37Sz-Sz-B Megyei Értelmileg Akadályozott III-IV.kocs. Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2017-01-12 09:00:00>>
38Sz-Sz-B Megyei Értelmileg Akadályozott V-VI.kocs. Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2017-01-12 09:00:00>>
39Baranya megyei evezős ergométeres diákolimpiaKiírás2017-01-12 09:00:00>>
40Zsinórlabda Diákolimpia - FejérKiírás2017-01-11 10:00:00>>
41Zsinórlabda Diákolimpia - PestKiírás2017-01-11 10:00:00>>
42Zsinórlabda Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-01-11 09:00:00>>
43Zsinórlabda Diákolimpia - TolnaKiírás2017-01-09 09:00:00>>
44Zsinórlabda Diákolimpia - BudapestKiírás2016-12-15 10:00:00>>
45Budapesti Zsinorlabda Diákolimpia 2016 - Második csapat nevezéseKiírás2016-12-15 10:00:00>>
46Luca Kupa - BácsKiírás2016-12-13 10:00:00>>
47Zsinórlabda Diákolimpia - BékésKiírás2016-12-13 09:00:00>>
48Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - TolnaKiírás2016-12-09 10:00:00>>
49Zsinórlabda Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2016-12-08 10:00:00>>
50TANAK Budapesti Asztalitenisz Diákolimpia 2016Kiírás2016-12-08 10:00:00>>
51ÉRTAK Somogy megyei Zsinórlabda verseny V.- VI. korcsoportKiírás2016-12-08 09:00:00>>
52SOMOGY Zsinórlabda Diákolimpia iskolák 2. csapatának nevezéseKiírás2016-12-08 09:00:00>>
53Zsinórlabda Diákolimpia - BaranyaKiírás2016-12-08 09:00:00>>
54BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN MEGYEI ÚSZÁS DIÁKOLIMPIAKiírás2016-12-08 09:00:00>>
55Zsinórlabda Verseny, TANAK - BaranyaKiírás2016-12-08 09:00:00>>
56Zsinórlabda Verseny, ÉRTAK - BaranyaKiírás2016-12-08 09:00:00>>
57SOMOGY MEGYEI ZSINÓRLABDA DIÁKOLIMPIA BAJNOKSÁGA 2016Kiírás2016-12-08 08:30:00>>
58Zsinórlabda Diákolimpia - SomogyKiírás2016-12-08 08:30:00>>
59Terematlétika Diákolimpia - NógrádKiírás2016-12-01 09:30:00>>
60Zsinór Diákolimpia - Bács-Kiskun megye Kiírás2016-12-01 09:00:00>>
61Zsinórlabda Diákolimpia - Bács-Kiskun megyei verseny (ÉA.)Kiírás2016-12-01 09:00:00>>
62Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - CsongrádKiírás2016-11-29 15:00:00>>
63Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - Csongrád -HallássérültekKiírás2016-11-29 15:00:00>>
642016 ŐSZ CSONGRÁD MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIAKiírás2016-11-29 08:30:00>>
65Terematlétika Diákolimpia - CsongrádKiírás2016-11-29 08:00:00>>
66Terematlétika Diákolimpia - Csongrád- HallássérültekKiírás2016-11-29 08:00:00>>
67Békés megyei úszó diákolimpiaKiírás2016-11-26 09:00:00>>
68Terematlétika Diákolimpia - VeszprémKiírás2016-11-25 09:00:00>>
69Terematlétika Diákolimpia - BudapestKiírás2016-11-24 10:00:00>>
70Terematlétika Diákolimpia - HevesKiírás2016-11-24 10:00:00>>
71TANAK Terematlétika Diákolimpia - BudapestKiírás2016-11-24 10:00:00>>
72Terematlétika Diákolimpia - TolnaKiírás2016-11-23 13:00:00>>
73Fejér megyei asztalitenisz Diákolimpia 2016 ŐszKiírás2016-11-23 13:00:00>>
74Terematlétika Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2016-11-23 09:00:00>>
75Terematlétika Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2016-11-23 09:00:00>>
76Zsinórlabda Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2016-11-23 09:00:00>>
77Tolna Megyei Asztalitenisz Diákolimpia SzekszárdKiírás2016-11-18 09:00:00>>
78Terematlétika Diákolimpia - Győr-Moson-SopronKiírás2016-11-17 11:00:00>>
79Terematlétika Diákolimpia - SomogyKiírás2016-11-17 09:00:00>>
80Hajdú - Bihar Megyei Asztalitenisz Őszi Diákolimpia TANAKKiírás2016-11-17 09:00:00>>
81Terematlétika Diákolimpia - SOMOGY III. korcsoportKiírás2016-11-17 09:00:00>>
82B-A-Z Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-11-16 09:00:00>>
83Terematlétika Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2016-11-15 10:00:00>>
84Terematlétika Diákolimpia - Bács-KiskunKiírás2016-11-15 09:00:00>>
85Veszprém Megyei Diákolimpia AsztaliteniszKiírás2016-11-12 10:00:00>>
86Veszprém Megyei Diákolimpia Kapkodd a LábadKiírás2016-11-12 09:00:00>>
87Nógrád megyei Asztalitenisz BajnokságKiírás2016-11-10 09:30:00>>
88SOMOGY MEGYEI DIÁKOLIMPIAI ÚSZÓ BAJNOKSÁG 2016Kiírás2016-11-10 09:30:00>>
89Terematlétika Diákolimpia - BékésKiírás2016-11-10 09:00:00>>
90Terematlétika Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2016-11-10 09:00:00>>
91Baranya megyei asztalitenisz diákolimpiaKiírás2016-11-10 09:00:00>>
92SOMOGY MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIAI BAJNOKSÁG ŐSZI FORDULÓJA 2016Kiírás2016-11-09 09:30:00>>
93KEM asztalitenisz őszKiírás2016-11-09 09:00:00>>
94Terematlétika Diákolimpia - ZalaKiírás2016-10-25 09:00:00>>
95CSONGRÁD MEGYEI LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA 2Kiírás2016-10-25 08:00:00>>
96Bács-Kiskun ORSZÁGOS DIÁKOLIMPIAI MEGYEI ATLÉTIKA BAJNOKSÁGAKiírás2016-10-21 09:00:00>>
97Győr-Moson-Sopron Megyei Labdarúgó Diákolimpia ŐszKiírás2016-10-20 12:00:00>>
98B-A-Z Megyei Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-20 09:00:00>>
99Pest Megyei Atlétika Diákolimpia-2016 őszKiírás2016-10-19 10:00:00>>
100Budapesti Tanak Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-18 10:00:00>>
101Győr-Moson-Sopron Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-10-13 12:00:00>>
102Baranya megyei őszi labdarúgó diákolimpiaKiírás2016-10-13 10:30:00>>
103Baranya megyei őszi - Kapkodd a lábad! - sorversenyKiírás2016-10-13 10:30:00>>
104FODISZ JNSZ Diákolimpia Labdarúgás 2016-17.Kiírás2016-10-13 10:00:00>>
105Nógrád megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-10-13 09:30:00>>
106Baranya megyei őszi mezei futó diákolimpiaKiírás2016-10-13 09:00:00>>
107DIÁKOLIMPIA SOMOGY MEGYEI ŐSZI MEZEI FUTÓBAJNOKSÁGAKiírás2016-10-13 08:30:00>>
108Békés megyei labdarúgó diákolimpia őszKiírás2016-10-13 08:30:00>>
109Budapesti Tanak Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-10-12 10:00:00>>
110Pest Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-12 10:00:00>>
111KEM Labdarúgás őszKiírás2016-10-12 09:00:00>>
112Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-12 09:00:00>>
113Hajdú-Bihar Megyei Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-11 09:00:00>>
114Veszprém Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-10 09:00:00>>
115Bács-Kiskun Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-07 09:00:00>>
116Heves Megyei Labdarúgó Diákolimpia_2016_őszKiírás2016-10-06 09:30:00>>
117Baranya megyei Őszi atlétikai diákolimpiaKiírás2016-10-06 09:00:00>>
118Fejér megyei labdarúgó Diákolimpia 2016 őszKiírás2016-10-06 09:00:00>>
119SOMOGY MEGYEI ŐSZI ATLÉTIKAI DIÁKOLIMPIA PÁLYABAJNOKSÁGaKiírás2016-10-06 08:30:00>>
120CSONGRÁD MEGYEI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIAKiírás2016-10-05 09:00:00>>
121KEM Atlétika őszKiírás2016-10-05 09:00:00>>
122Sz-Sz-B Őszi Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-10-05 09:00:00>>
123Zala M. Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-10-04 09:00:00>>
124Veszprém Atlétika Megyei FordulóKiírás2016-10-03 09:00:00>>
125Tolna megyei kispályás labdarúgó diákolimpiai bajnokságaKiírás2016-09-30 09:00:00>>
126Bács-Kiskun Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-09-30 09:00:00>>
127Heves Megyei Atlétika Diákolimpia_2016_őszKiírás2016-09-29 09:30:00>>
128B-A-Z ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIAKiírás2016-09-29 09:00:00>>
129Somogy Megyei labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-09-29 08:51:00>>
130 Tolna Megyei Atlétika Diákolimpia BonyhádKiírás2016-09-28 13:00:00>>
131Zala M. Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-09-28 09:00:00>>
132Fejér megyei atlétika őszi forduló 2016Kiírás2016-09-28 09:00:00>>
133JNSZ FODISZ Diákolimpia Atlétika 2016/17 öszKiírás2016-09-27 10:00:00>>
134Nógrád megyei Labdarúgó BajnokságKiírás2016-09-22 09:00:00>>
135Békés megyei atlétikai diákolimpia őszi bajnokságaKiírás2016-09-22 09:00:00>>
136Somogy Megyei Kosárlabda Diákolimpiai döntőKiírás2016-09-22 08:00:00>>
137Pest Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-25 10:00:00>>
138Bács megyei labdarúgó diákolimpiaKiírás2016-05-20 09:00:00>>
139Békés megyei atlétikai diákolimpiaKiírás2016-05-20 09:00:00>>
140Heves Megyei Labdarúgás DiákolimpiaKiírás2016-05-19 09:30:00>>
141Hajdú - Bihar Megyei Atlétika Diákolimpiai Bajnokság - TANAKKiírás2016-05-19 09:00:00>>
142Nógrád Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-05-19 09:00:00>>
143Békés megyei labdarúgó diákolimpiaKiírás2016-05-19 09:00:00>>
144SOMOGY MEGYEI DIÁKOLIMPIAI ATLÉTIKAI PÁLYABAJNOKSÁGA Kiírás2016-05-19 08:30:00>>
145Győr-Moson-Sopron Megyei Atlétikai BajnokságKiírás2016-05-18 12:00:00>>
146Zala Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-18 09:00:00>>
147Sz-Sz-B Megyei Atlétika Diákolimpia Tanulásban akadályozott tanulók részéreKiírás2016-05-18 09:00:00>>
148Bács megyei atlétika diákolimpiaKiírás2016-05-13 08:30:00>>
149Heves Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-12 09:30:00>>
150Somogy Megyei Kispályás Labdarúgó Diákolimpiai BajnokságKiírás2016-05-12 09:00:00>>
151Tolna Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-11 10:00:00>>
152Veszprém Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-11 09:30:00>>
153Nógrád megyei Atlétikai BajnokságKiírás2016-05-10 09:30:00>>
154BARANYA MEGYEI Atlétika DIÁKOLIMPIAKiírás2016-05-06 09:00:00>>
155KEM Labdarúgó BajnokságKiírás2016-05-05 09:00:00>>
156KEM Atlétika BajnokságKiírás2016-05-04 09:00:00>>
157Fejér megyei atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-04 09:00:00>>
158Hajdú - Bihar Megyei Kispályás Labdarúgó Bajnokság - TANAKKiírás2016-05-04 09:00:00>>
159BARANYA MEGYEI Labdarúgó DIÁKOLIMPIA - tavaszKiírás2016-05-03 15:00:00>>
160Budapesti TANAK Atlétikai DiákolimpiaKiírás2016-05-03 10:00:00>>
161Csongrád Megyei Atlétika DöntőKiírás2016-05-03 08:30:00>>
162Győr-Moson-Sopron Megyei Labdarúgás DiákolimpiaKiírás2016-04-28 12:00:00>>
163Veszprém Megyei Labdarúgás Diákolimpia Kiírás2016-04-28 09:30:00>>
164B-A-Z MEGYEI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIAKiírás2016-04-28 09:00:00>>
165Pest Megyei Labdarúgás DiákolimpiaKiírás2016-04-27 10:00:00>>
166Fejér megyei Labdarúgó Diákolimpia Kiírás2016-04-27 09:00:00>>
167Sz-Sz-B Megyei Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-04-27 09:00:00>>
168Budapesti TANAK Labdarúgó BajnokságKiírás2016-04-26 10:00:00>>
169Csongrád Megyei Labdarúgó DöntőKiírás2016-04-26 09:00:00>>
170TANAK Tolna Megyei Kispályás Labdarúgó BajnokságKiírás2016-04-22 10:00:00>>
171Zala Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-04-20 09:00:00>>
172J-N-Sz Atlétika Diákolimpia Tavaszi fordulóKiírás2016-04-19 10:00:00>>
173Zsinórlabda Diákolimpia Budapesti ElődöntőKiírás2016-04-14 12:00:00>>
174B-A-Z MEGYEI LABDARÚGÁS DIÁKOLIMPIA- TANAKKiírás2016-04-14 09:00:00>>
175SOMOGY MEGYEI DIÁKOLIMPIAI ZSINÓRLABDA BAJNOKSÁGÁNAKKiírás2016-04-14 08:30:00>>
176Győr- Moson-Sopron Megyei Kapkodd a lábad! sor és váltó versenyKiírás2016-04-12 10:00:00>>
177Hajú -Bihar megyei „Kapkodd a lábad!” sor- és váltóversenyeKiírás2016-04-12 09:00:00>>
178Békés megyei -Kapkodd a lábad! versenyKiírás2016-04-11 10:00:00>>
179Somogy MEGYEI „KAPKODD A LÁBAD” SOR-, VÁLTÓ ÉS ÜGYESSÉGI CSAPATBAJNOKSÁGAKiírás2016-04-11 09:30:00>>
180Somogy Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-04-07 10:00:00>>
181J-N-SZ Kapkodd a lábad - sor és váltó megyei versenyKiírás2016-03-31 12:30:00>>
182Bács Kapkodd a lábad! sorversenyKiírás2016-03-29 10:00:00>>
183KEM Kapkodd a lábad sorversenyKiírás2016-03-23 10:00:00>>
184FODISZ JNSZ Diákolimpia LabdarúgásKiírás2016-03-22 10:00:00>>
185Zala Megyei Kapkodd a lábad! DiákolimpiaKiírás2016-03-22 09:00:00>>
186Fejér Megyei Kapkodd a lábad Diákolimpia Kiírás2016-03-21 13:30:00>>
187Győr-Moson-Sopron megyei Asztalitenisz diákolimpiai versenyKiírás2016-03-17 12:00:00>>
188Heves Megyei Kapkodd a lábad DiákolimpiaKiírás2016-03-17 09:30:00>>
189Nógrád megyei Kapkodd a lábad diákolimpiaKiírás2016-03-17 09:30:00>>
190Békés megyei Asztalitenisz Diákolimpiai versenyKiírás2016-03-15 09:00:00>>
191Budapest TANAK Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-03-10 12:00:00>>
192BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN MEGYEI KAPKODD A LÁBAD DIÁKOLIMPIAKiírás2016-03-10 10:00:00>>
193BARANYA MEGYEI Kapkodd a lábad DIÁKOLIMPIAKiírás2016-03-10 09:00:00>>
194Sz-Sz-B Megyei Tanulásban és Értelmileg Akadályozott Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2016-03-09 09:00:00>>
195Zala Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-03-09 09:00:00>>
196Hajdú-Bihar Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-03-08 11:00:00>>
197CSONGRÁD MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIAKiírás2016-03-07 08:30:00>>
198Bács_Terematlétika_DiákolimpiaKiírás2016-03-05 09:00:00>>
199Budapesti Terematlétika Diákolimpia - TANAKKiírás2016-03-04 10:00:00>>
200Nógrád megyei Asztalitenisz Diákolimpia (új időpont!)Kiírás2016-03-03 09:30:00>>
201K-EM Asztalitenisz bajnokságKiírás2016-03-03 09:00:00>>
202BARANYA MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIAKiírás2016-03-03 09:00:00>>
203Bács asztalitenisz diákolimpiaKiírás2016-03-03 09:00:00>>
204Csongrád Megyei Terematlétika DöntőKiírás2016-02-29 16:00:00>>
205Pest Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-02-29 10:00:00>>
206Veszprém Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-02-27 10:00:00>>
207Veszprém Megyei Kapkodd a Lábad DiákolimpiaKiírás2016-02-27 09:00:00>>
208Tolna Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-02-26 10:00:00>>
209Pest Megyei Kapkodd a lábad DiákolimpiaKiírás2016-02-25 10:00:00>>
210Heves Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-02-25 09:30:00>>
211BARANYA MEGYEI ZSINÓRLABDA DIÁKOLIMPIAKiírás2016-02-25 09:00:00>>
212Fejér Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-02-24 14:00:00>>
213Csongrád Megyei Úszás Diákolimpiai VersenyKiírás2016-02-22 08:30:00>>
214Zala Megyei Úszó DiákolimpiaKiírás2016-02-18 11:00:00>>
215JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYEI ZSINÓRLABDA DIÁKOLIMPIAKiírás2016-02-18 10:00:00>>
216BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIAKiírás2016-02-18 09:00:00>>
217Pest Megyei Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2016-02-17 10:00:00>>
218Heves Megyei TerematlétikaKiírás2016-02-11 09:30:00>>
219Sz-Sz-B Megyei Terematlétika DiákolimpiaKiírás2016-02-10 10:00:00>>
220KEM Zsinórlabda bajnokságKiírás2016-02-10 09:00:00>>
221Sz-Sz-B Megyei Kapkodd a lábad!Kiírás2016-02-10 09:00:00>>
222SZ-SZ-B Megyei Asztalitenisz Diákolimpiai Bajnokság Kiírás2016-02-06 13:00:00>>
223 Veszprém Megyei Terematlétika Bajnokság Diákolimpia 2015/2016 FVSEKiírás2016-02-05 09:00:00>>
224Békés Megyei Terematlétika DiákolimpiaKiírás2016-02-04 10:00:00>>
225BUDAPEST Kapkodd a lábad! Tanak Kiírás2016-01-29 10:00:00>>
226Zala Terematlétika DiákolimpiaKiírás2016-01-28 09:30:00>>
227K-EM Terematlétika BajnokságKiírás2016-01-27 10:00:00>>
228Hajdú-Bihar Terematlétika DiákolimpiaKiírás2016-01-27 09:00:00>>
229Terematlétika verseny Nógrád megyeKiírás2016-01-14 09:30:00>>
230FODISZ Diákolimpia ÚszóversenyKiírás2016-01-14 08:30:00>>
231Terematlétika JNSZKiírás2016-01-12 10:00:00>>
232Csongrád Megyei Kapkodd a Lábad DöntőKiírás2015-12-09 08:00:00>>

Versenykiírások 2014/15
Versenykiírások 2015/16