FODISZFogyatékosok Országos Diák-
és Szabadidősport Szövetsége
Országos Diáksport versenyek
Verseny névKiírás letöltéseVerseny kezdeteEredmények
1Országos Labdarúgás Diákolimpiai DöntőKiírás2017-05-26 12:00:00>>
2TANAK Országos Asztalitenisz Diákolimpiai DöntőKiírás2017-04-28 10:00:00>>
3Nyuszi, hopp - Hallássérültek Játékos Sor- és Váltóverseny Diákolimpiai Országos DöntőjeKiírás2017-04-27 16:00:00>>
4Hallássérültek Országos Tájfutó Diákolimpiai DöntőjeKiírás2017-04-27 16:00:00>>
5Országos Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpiai DöntőKiírás2017-04-07 15:00:00>>
6Országos ÉRTAK Zsinórlabda Diákolimpiai DöntőKiírás2017-03-24 10:00:00>>
7Országos TANAK Zsinórlabda Diákolimpiai DöntőKiírás2017-03-10 12:00:00>>
8Hallássérültek Országos Röplabda DiákolimpiájaKiírás2017-03-03 16:00:00>>
9Speciális Szakiskolák Országos Asztalitenisz Diákolimpiája és Nyílt Utánpótlás Tehetségkutató VersenyKiírás2017-03-03 10:00:00>>
10Országos Úszó Diákolimpia és Tehetségkutató VersenyKiírás2017-02-11 10:00:00>>
11IX. Mikolovits Veronika Evezős Ergométeres EmlékversenyKiírás2017-02-08 10:00:00>>
12Országos Integrált Kézilabda Diákolimpiai Döntő I. ÁllomásKiírás2016-12-16 09:00:00>>
13Országos Terematlétika Diákolimpia BudapestKiírás2016-12-10 09:00:00>>
14XXX. Cházár András Úszó Emlékverseny és Diákolimpiai DöntőKiírás2016-12-10 09:00:00>>
15Hallássérültek Országos Diákolimpiai SporttalálkozójaKiírás2016-11-11 19:00:00>>
16XV. Jubileumi Országos ÉRTAK Kapkodd A Lábad SorversenyKiírás2016-11-11 17:00:00>>
17Országos Kosárlabda Diákolimpiai DöntőKiírás2016-10-22 08:30:00>>
18Hallássérültek Országos Kispályás Labdarúgó Diákolimpiai DöntőjeKiírás2016-10-14 17:00:00>>
19Országos Atlétika Diákolimpia és Tehetségkutató VersenyKiírás2016-06-10 14:00:00>>
20Kispályás Labdarúgás Diákolimpia Országos Döntő és Tehetségkutató VersenyKiírás2016-06-03 14:00:00>>
21Országos Zsinórlabda Diákolimpia és Tehetségkutató VersenyKiírás2016-05-30 11:00:00>>
22Hallássérültek Országos Atlétika Diákolimpiai BajnokságaKiírás2016-05-12 11:00:00>>
23Speciális Szakiskolák Országos SportfesztiváljaKiírás2016-05-05 15:00:00>>
24Kapkodd a Lábad Játékos Sor- és Váltóverseny Országos Diákolimpiai DöntőKiírás2016-04-15 15:00:00>>
25Hallássérültek Nyuszi, Hopp Játékos Sor- és VáltóversenyeKiírás2016-04-15 08:30:00>>
26Hallássérültek Országos Mezei- és Tájfutó Diákolimpiája és Tehetségkutató VersenyeKiírás2016-04-15 08:30:00>>
27Országos Asztalitenisz Diákolimpia és Tehetségkutató VersenyKiírás2016-03-19 10:00:00>>
28Speciális Szakiskolák Országos Asztalitenisz Diákolimpiája és Tehetségkutató VersenyeKiírás2016-03-12 10:00:00>>
29Országos Terematlétika Diákolimpia MórKiírás2016-03-05 11:00:00>>
30Hallássérültek Országos Röplabda Diákolimpiai BajnokságKiírás2016-03-05 08:00:00>>
31Országos Úszó Diákolimpia DebrecenKiírás2016-02-20 08:30:00>>
32VIII. Mikolovits Veronika Evezős Ergométeres EmlékversenyKiírás2016-02-10 10:00:00>>
33FODISZ Diákolimpia - Kapkodd a lábad! - Játékos sorversenyKiírás2015-11-14 09:00:00>>

Regionális Diáksport versenyek
Verseny névKiírás letöltéseVerseny kezdeteEredmények
1Zsinórlabda Diákolimpia - Regionális NyíregyházaKiírás2017-01-27 10:00:00>>
2Zsinórlabda Diákolimpia - Regionális SzárKiírás2017-01-27 10:00:00>>
3ÉRTAK Zsinórlabda III-IV. Korcsoportos - Regionális NyíregyházaKiírás2017-01-27 10:00:00>>
4ÉRTAK Zsinórlabda III-IV. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális SzárKiírás2017-01-27 10:00:00>>
5ÉRTAK Zsinórlabda V-VI. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális NyíregyházaKiírás2017-01-27 10:00:00>>
6ÉRTAK Zsinórlabda V-VI. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális SzárKiírás2017-01-27 10:00:00>>
7Zsinórlabda Diákolimpia - Regionális Tiszaföldvár-HomokKiírás2017-01-26 10:00:00>>
8ÉRTAK Zsinórlabda III-IV. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális Tiszaföldvár-HomokKiírás2017-01-26 10:00:00>>
9ÉRTAK Zsinórlabda V-VI. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális Tiszaföldvár-HomokKiírás2017-01-26 10:00:00>>
10Zsinórlabda Diákolimpia - Regionális BudapestKiírás2017-01-20 10:00:00>>
11Zsinórlabda Diákolimpia - Regionális NagybajomKiírás2017-01-20 10:00:00>>
12ÉRTAK Zsinórlabda III-IV. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális BudapestKiírás2017-01-20 10:00:00>>
13ÉRTAK Zsinórlabda III-IV. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális NagybajomKiírás2017-01-20 10:00:00>>
14ÉRTAK Zsinórlabda V-VI. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális BudapestKiírás2017-01-20 10:00:00>>
15ÉRTAK Zsinórlabda V-VI. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális NagybajomKiírás2017-01-20 10:00:00>>
16Regionális Atlétika ÉRTAK Diákolimpia NyíregyházaKiírás2016-05-18 09:00:00>>
17Regionális ÉRTAK Atlétika Diákolimpia PécsKiírás2016-05-05 09:00:00>>
18Regionális Zsinórlabda Diákolimpia Budapest TANAK és ÉRTAKKiírás2016-04-22 10:00:00>>
19Regionális Zsinórlabda Diákolimpia Nyíregyháza TANAK és ÉRTAKKiírás2016-04-13 10:00:00>>
20Regionális Zsinórlabda Diákolimpia Győr TANAK és ÉRTAKKiírás2016-04-13 10:00:00>>
21Regionális Zsinórlabda Diákolimpia Pécs TANAK és ÉRTAKKiírás2016-04-07 10:00:00>>

Megyei Diáksport versenyek
Verseny névKiírás letöltéseVerseny kezdeteEredmények
1Labdarúgás Diákolimpia - CsongrádKiírás2017-05-03 08:00:00>>
2Mezei Futó Diákolimpia - Bács-KiskunKiírás2017-04-28 09:00:00>>
3Zala Atlétika Diákolimpia 2017Kiírás2017-04-24 09:00:00>>
4Zala Megyei Úszás DiákolimpiaKiírás2017-04-20 11:00:00>>
5Mezei Futó Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-04-11 09:00:00>>
6Mezei Futó Diákolimpia - VeszprémKiírás2017-04-10 09:00:00>>
7Mezei Futó Diákolimpia - FejérKiírás2017-04-06 10:00:00>>
8Mezei Futó Diákolimpia - TolnaKiírás2017-04-06 10:00:00>>
9Zala Megyei Mezei DiákolimpiaKiírás2017-04-06 10:00:00>>
10Asztalitenisz Diákolimpia - BaranyaKiírás2017-04-06 09:00:00>>
11Asztalitenisz Hargitai Emlékverseny - BaranyaKiírás2017-04-06 09:00:00>>
12Mezei Futó Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2017-04-05 10:00:00>>
13Mezei Futó Diákolimpia - BékésKiírás2017-04-05 09:00:00>>
14Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2017-03-31 09:00:00>>
15Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - Győr-Moson-Sopron_TavaszKiírás2017-03-30 11:00:00>>
16Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia (tavasz)- SomogyKiírás2017-03-30 10:00:00>>
17Asztalitenisz Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2017-03-30 09:00:00>>
18Asztalitenisz Diákolimpia Vkcs - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2017-03-30 09:00:00>>
19Kapkodd a Lábad Sorverseny Diákolimpia - Bács-Kiskun megyeKiírás2017-03-30 09:00:00>>
20Mezei Futó Diákolimpia - HevesKiírás2017-03-30 09:00:00>>
21Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-03-29 09:00:00>>
22Asztalitenisz Diákolimpia - BudapestKiírás2017-03-28 10:00:00>>
23Asztalitenisz Diákolimpia - Győr-Moson-Sopron_TAVASZKiírás2017-03-23 11:00:00>>
24Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - BudapestKiírás2017-03-23 10:00:00>>
25Labdarúgás Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2017-03-23 09:00:00>>
26Labdarúgás Diákolimpia - Borsod-Abaúj-Zemplén VkcsKiírás2017-03-23 09:00:00>>
27Intézmények 2. csapatainak nevezése - Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - HevesKiírás2017-03-23 09:00:00>>
28Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - BékésKiírás2017-03-23 09:00:00>>
29Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - HevesKiírás2017-03-23 09:00:00>>
30Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - PestKiírás2017-03-22 10:00:00>>
31Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia 2. csapatok számára meghirdetve - NógrádKiírás2017-03-16 09:30:00>>
32Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - NógrádKiírás2017-03-16 09:30:00>>
33SOMOGY MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIA BAJNOKSÁG (tavasz)Kiírás2017-03-09 10:00:00>>
34Asztalitenisz Diákolimpia - Bács-KiskunKiírás2017-03-09 09:00:00>>
35Asztalitenisz Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-03-08 09:00:00>>
36Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - FejérKiírás2017-03-06 13:00:00>>
37Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2017-03-02 10:00:00>>
38Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - BaranyaKiírás2017-03-02 09:00:00>>
39Asztalitenisz Diákolimpia - CsongrádKiírás2017-02-28 08:30:00>>
40Asztalitenisz Diákolimpia - VeszprémKiírás2017-02-25 10:00:00>>
41Asztalitenisz Diákolimpia V-VI kcs - VeszprémKiírás2017-02-25 10:00:00>>
42Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - VeszprémKiírás2017-02-25 09:00:00>>
43Asztalitenisz Diákolimpia - TolnaKiírás2017-02-24 09:00:00>>
44Asztalitenisz Szakiskola Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-02-24 09:00:00>>
45Asztalitenisz Diákolimpia - HevesKiírás2017-02-23 09:00:00>>
46CSONGRÁD MEGYEI ÚSZÓ DIÁKOLIMPIAKiírás2017-02-22 09:00:00>>
47SZABADIDŐS CSONGRÁD MEGYEI ÚSZÓ VERSENY Kiírás2017-02-22 09:00:00>>
48Z. M. Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2017-02-22 09:00:00>>
49Asztalitenisz Diákolimpia Bajnokság - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2017-02-21 10:00:00>>
50Baranya Megyei Úszó DiákolimpiaKiírás2017-02-19 08:30:00>>
51Asztalitenisz Diákolimpia - FejérKiírás2017-02-16 11:00:00>>
52Asztalitenisz Diákolimpia szakiskola- FejérKiírás2017-02-16 11:00:00>>
53Sz-Sz-B Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2017-02-16 09:00:00>>
54Asztalitenisz Diákolimpia - PestKiírás2017-02-15 10:00:00>>
55Asztalitenisz Diákolimpia V-VI.korcsoport - PestKiírás2017-02-15 10:00:00>>
56Asztalitenisz Diákolimpia - Nógrád 2017Kiírás2017-02-09 09:30:00>>
57Úszás diákolimpia - Komárom megyeiKiírás2017-02-02 17:42:00>>
58Asztalitenisz Diákolimpia - BékésKiírás2017-02-02 09:00:00>>
59Asztalitenisz Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2017-02-02 09:00:00>>
60V. - VI. Kcs.Asztalitenisz Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2017-02-02 09:00:00>>
61Asztalitenisz Szakiskolás Bajnokság- BékésKiírás2017-02-02 09:00:00>>
62Pest Megyei ÚszóversenyKiírás2017-02-01 10:00:00>>
63Sz-Sz-B Megyei Úszó Diákolimpia Kiírás2017-01-25 09:00:00>>
64Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2017-01-24 10:00:00>>
65Zsinórlabda Diákolimpia - Hajdú-Bihar 2. csapatok számáraKiírás2017-01-20 10:00:00>>
66Zsinórlabda Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2017-01-20 10:00:00>>
67Sz-Sz-B Megyei Tanulásban Akadályozott Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2017-01-12 09:00:00>>
68Sz-Sz-B Megyei Értelmileg Akadályozott III-IV.kocs. Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2017-01-12 09:00:00>>
69Sz-Sz-B Megyei Értelmileg Akadályozott V-VI.kocs. Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2017-01-12 09:00:00>>
70Baranya megyei evezős ergométeres diákolimpiaKiírás2017-01-12 09:00:00>>
71Zsinórlabda Diákolimpia - FejérKiírás2017-01-11 10:00:00>>
72Zsinórlabda Diákolimpia - PestKiírás2017-01-11 10:00:00>>
73Zsinórlabda Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-01-11 09:00:00>>
74Zsinórlabda Diákolimpia - TolnaKiírás2017-01-09 09:00:00>>
75Zsinórlabda Diákolimpia - BudapestKiírás2016-12-15 10:00:00>>
76Budapesti Zsinorlabda Diákolimpia 2016 - Második csapat nevezéseKiírás2016-12-15 10:00:00>>
77Luca Kupa - BácsKiírás2016-12-13 10:00:00>>
78Zsinórlabda Diákolimpia - BékésKiírás2016-12-13 09:00:00>>
79Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - TolnaKiírás2016-12-09 10:00:00>>
80Zsinórlabda Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2016-12-08 10:00:00>>
81TANAK Budapesti Asztalitenisz Diákolimpia 2016Kiírás2016-12-08 10:00:00>>
82ÉRTAK Somogy megyei Zsinórlabda verseny V.- VI. korcsoportKiírás2016-12-08 09:00:00>>
83SOMOGY Zsinórlabda Diákolimpia iskolák 2. csapatának nevezéseKiírás2016-12-08 09:00:00>>
84Zsinórlabda Diákolimpia - BaranyaKiírás2016-12-08 09:00:00>>
85BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN MEGYEI ÚSZÁS DIÁKOLIMPIAKiírás2016-12-08 09:00:00>>
86Zsinórlabda Verseny, TANAK - BaranyaKiírás2016-12-08 09:00:00>>
87Zsinórlabda Verseny, ÉRTAK - BaranyaKiírás2016-12-08 09:00:00>>
88SOMOGY MEGYEI ZSINÓRLABDA DIÁKOLIMPIA BAJNOKSÁGA 2016Kiírás2016-12-08 08:30:00>>
89Zsinórlabda Diákolimpia - SomogyKiírás2016-12-08 08:30:00>>
90Terematlétika Diákolimpia - NógrádKiírás2016-12-01 09:30:00>>
91Zsinór Diákolimpia - Bács-Kiskun megye Kiírás2016-12-01 09:00:00>>
92Zsinórlabda Diákolimpia - Bács-Kiskun megyei verseny (ÉA.)Kiírás2016-12-01 09:00:00>>
93Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - CsongrádKiírás2016-11-29 15:00:00>>
94Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - Csongrád -HallássérültekKiírás2016-11-29 15:00:00>>
952016 ŐSZ CSONGRÁD MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIAKiírás2016-11-29 08:30:00>>
96Terematlétika Diákolimpia - CsongrádKiírás2016-11-29 08:00:00>>
97Terematlétika Diákolimpia - Csongrád- HallássérültekKiírás2016-11-29 08:00:00>>
98Békés megyei úszó diákolimpiaKiírás2016-11-26 09:00:00>>
99Terematlétika Diákolimpia - VeszprémKiírás2016-11-25 09:00:00>>
100Terematlétika Diákolimpia - BudapestKiírás2016-11-24 10:00:00>>
101Terematlétika Diákolimpia - HevesKiírás2016-11-24 10:00:00>>
102TANAK Terematlétika Diákolimpia - BudapestKiírás2016-11-24 10:00:00>>
103Terematlétika Diákolimpia - TolnaKiírás2016-11-23 13:00:00>>
104Fejér megyei asztalitenisz Diákolimpia 2016 ŐszKiírás2016-11-23 13:00:00>>
105Terematlétika Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2016-11-23 09:00:00>>
106Terematlétika Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2016-11-23 09:00:00>>
107Zsinórlabda Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2016-11-23 09:00:00>>
108Tolna Megyei Asztalitenisz Diákolimpia SzekszárdKiírás2016-11-18 09:00:00>>
109Terematlétika Diákolimpia - Győr-Moson-SopronKiírás2016-11-17 11:00:00>>
110Terematlétika Diákolimpia - SomogyKiírás2016-11-17 09:00:00>>
111Hajdú - Bihar Megyei Asztalitenisz Őszi Diákolimpia TANAKKiírás2016-11-17 09:00:00>>
112Terematlétika Diákolimpia - SOMOGY III. korcsoportKiírás2016-11-17 09:00:00>>
113B-A-Z Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-11-16 09:00:00>>
114Terematlétika Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2016-11-15 10:00:00>>
115Terematlétika Diákolimpia - Bács-KiskunKiírás2016-11-15 09:00:00>>
116Veszprém Megyei Diákolimpia AsztaliteniszKiírás2016-11-12 10:00:00>>
117Veszprém Megyei Diákolimpia Kapkodd a LábadKiírás2016-11-12 09:00:00>>
118Nógrád megyei Asztalitenisz BajnokságKiírás2016-11-10 09:30:00>>
119SOMOGY MEGYEI DIÁKOLIMPIAI ÚSZÓ BAJNOKSÁG 2016Kiírás2016-11-10 09:30:00>>
120Terematlétika Diákolimpia - BékésKiírás2016-11-10 09:00:00>>
121Terematlétika Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2016-11-10 09:00:00>>
122Baranya megyei asztalitenisz diákolimpiaKiírás2016-11-10 09:00:00>>
123SOMOGY MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIAI BAJNOKSÁG ŐSZI FORDULÓJA 2016Kiírás2016-11-09 09:30:00>>
124KEM asztalitenisz őszKiírás2016-11-09 09:00:00>>
125Terematlétika Diákolimpia - ZalaKiírás2016-10-25 09:00:00>>
126CSONGRÁD MEGYEI LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA 2Kiírás2016-10-25 08:00:00>>
127Bács-Kiskun ORSZÁGOS DIÁKOLIMPIAI MEGYEI ATLÉTIKA BAJNOKSÁGAKiírás2016-10-21 09:00:00>>
128Győr-Moson-Sopron Megyei Labdarúgó Diákolimpia ŐszKiírás2016-10-20 12:00:00>>
129B-A-Z Megyei Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-20 09:00:00>>
130Pest Megyei Atlétika Diákolimpia-2016 őszKiírás2016-10-19 10:00:00>>
131Budapesti Tanak Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-18 10:00:00>>
132Győr-Moson-Sopron Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-10-13 12:00:00>>
133Baranya megyei őszi labdarúgó diákolimpiaKiírás2016-10-13 10:30:00>>
134Baranya megyei őszi - Kapkodd a lábad! - sorversenyKiírás2016-10-13 10:30:00>>
135FODISZ JNSZ Diákolimpia Labdarúgás 2016-17.Kiírás2016-10-13 10:00:00>>
136Nógrád megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-10-13 09:30:00>>
137Baranya megyei őszi mezei futó diákolimpiaKiírás2016-10-13 09:00:00>>
138DIÁKOLIMPIA SOMOGY MEGYEI ŐSZI MEZEI FUTÓBAJNOKSÁGAKiírás2016-10-13 08:30:00>>
139Békés megyei labdarúgó diákolimpia őszKiírás2016-10-13 08:30:00>>
140Budapesti Tanak Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-10-12 10:00:00>>
141Pest Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-12 10:00:00>>
142KEM Labdarúgás őszKiírás2016-10-12 09:00:00>>
143Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-12 09:00:00>>
144Hajdú-Bihar Megyei Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-11 09:00:00>>
145Veszprém Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-10 09:00:00>>
146Bács-Kiskun Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-07 09:00:00>>
147Heves Megyei Labdarúgó Diákolimpia_2016_őszKiírás2016-10-06 09:30:00>>
148Baranya megyei Őszi atlétikai diákolimpiaKiírás2016-10-06 09:00:00>>
149Fejér megyei labdarúgó Diákolimpia 2016 őszKiírás2016-10-06 09:00:00>>
150SOMOGY MEGYEI ŐSZI ATLÉTIKAI DIÁKOLIMPIA PÁLYABAJNOKSÁGaKiírás2016-10-06 08:30:00>>
151CSONGRÁD MEGYEI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIAKiírás2016-10-05 09:00:00>>
152KEM Atlétika őszKiírás2016-10-05 09:00:00>>
153Sz-Sz-B Őszi Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-10-05 09:00:00>>
154Zala M. Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-10-04 09:00:00>>
155Veszprém Atlétika Megyei FordulóKiírás2016-10-03 09:00:00>>
156Tolna megyei kispályás labdarúgó diákolimpiai bajnokságaKiírás2016-09-30 09:00:00>>
157Bács-Kiskun Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-09-30 09:00:00>>
158Heves Megyei Atlétika Diákolimpia_2016_őszKiírás2016-09-29 09:30:00>>
159B-A-Z ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIAKiírás2016-09-29 09:00:00>>
160Somogy Megyei labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-09-29 08:51:00>>
161 Tolna Megyei Atlétika Diákolimpia BonyhádKiírás2016-09-28 13:00:00>>
162Zala M. Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-09-28 09:00:00>>
163Fejér megyei atlétika őszi forduló 2016Kiírás2016-09-28 09:00:00>>
164JNSZ FODISZ Diákolimpia Atlétika 2016/17 öszKiírás2016-09-27 10:00:00>>
165Nógrád megyei Labdarúgó BajnokságKiírás2016-09-22 09:00:00>>
166Békés megyei atlétikai diákolimpia őszi bajnokságaKiírás2016-09-22 09:00:00>>
167Somogy Megyei Kosárlabda Diákolimpiai döntőKiírás2016-09-22 08:00:00>>
168Pest Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-25 10:00:00>>
169Bács megyei labdarúgó diákolimpiaKiírás2016-05-20 09:00:00>>
170Békés megyei atlétikai diákolimpiaKiírás2016-05-20 09:00:00>>
171Heves Megyei Labdarúgás DiákolimpiaKiírás2016-05-19 09:30:00>>
172Hajdú - Bihar Megyei Atlétika Diákolimpiai Bajnokság - TANAKKiírás2016-05-19 09:00:00>>
173Nógrád Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-05-19 09:00:00>>
174Békés megyei labdarúgó diákolimpiaKiírás2016-05-19 09:00:00>>
175SOMOGY MEGYEI DIÁKOLIMPIAI ATLÉTIKAI PÁLYABAJNOKSÁGA Kiírás2016-05-19 08:30:00>>
176Győr-Moson-Sopron Megyei Atlétikai BajnokságKiírás2016-05-18 12:00:00>>
177Zala Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-18 09:00:00>>
178Sz-Sz-B Megyei Atlétika Diákolimpia Tanulásban akadályozott tanulók részéreKiírás2016-05-18 09:00:00>>
179Bács megyei atlétika diákolimpiaKiírás2016-05-13 08:30:00>>
180Heves Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-12 09:30:00>>
181Somogy Megyei Kispályás Labdarúgó Diákolimpiai BajnokságKiírás2016-05-12 09:00:00>>
182Tolna Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-11 10:00:00>>
183Veszprém Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-11 09:30:00>>
184Nógrád megyei Atlétikai BajnokságKiírás2016-05-10 09:30:00>>
185BARANYA MEGYEI Atlétika DIÁKOLIMPIAKiírás2016-05-06 09:00:00>>
186KEM Labdarúgó BajnokságKiírás2016-05-05 09:00:00>>
187KEM Atlétika BajnokságKiírás2016-05-04 09:00:00>>
188Fejér megyei atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-04 09:00:00>>
189Hajdú - Bihar Megyei Kispályás Labdarúgó Bajnokság - TANAKKiírás2016-05-04 09:00:00>>
190BARANYA MEGYEI Labdarúgó DIÁKOLIMPIA - tavaszKiírás2016-05-03 15:00:00>>
191Budapesti TANAK Atlétikai DiákolimpiaKiírás2016-05-03 10:00:00>>
192Csongrád Megyei Atlétika DöntőKiírás2016-05-03 08:30:00>>
193Győr-Moson-Sopron Megyei Labdarúgás DiákolimpiaKiírás2016-04-28 12:00:00>>
194Veszprém Megyei Labdarúgás Diákolimpia Kiírás2016-04-28 09:30:00>>
195B-A-Z MEGYEI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIAKiírás2016-04-28 09:00:00>>
196Pest Megyei Labdarúgás DiákolimpiaKiírás2016-04-27 10:00:00>>
197Fejér megyei Labdarúgó Diákolimpia Kiírás2016-04-27 09:00:00>>
198Sz-Sz-B Megyei Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-04-27 09:00:00>>
199Budapesti TANAK Labdarúgó BajnokságKiírás2016-04-26 10:00:00>>
200Csongrád Megyei Labdarúgó DöntőKiírás2016-04-26 09:00:00>>
201TANAK Tolna Megyei Kispályás Labdarúgó BajnokságKiírás2016-04-22 10:00:00>>
202Zala Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-04-20 09:00:00>>
203J-N-Sz Atlétika Diákolimpia Tavaszi fordulóKiírás2016-04-19 10:00:00>>
204Zsinórlabda Diákolimpia Budapesti ElődöntőKiírás2016-04-14 12:00:00>>
205B-A-Z MEGYEI LABDARÚGÁS DIÁKOLIMPIA- TANAKKiírás2016-04-14 09:00:00>>
206SOMOGY MEGYEI DIÁKOLIMPIAI ZSINÓRLABDA BAJNOKSÁGÁNAKKiírás2016-04-14 08:30:00>>
207Győr- Moson-Sopron Megyei Kapkodd a lábad! sor és váltó versenyKiírás2016-04-12 10:00:00>>
208Hajú -Bihar megyei „Kapkodd a lábad!” sor- és váltóversenyeKiírás2016-04-12 09:00:00>>
209Békés megyei -Kapkodd a lábad! versenyKiírás2016-04-11 10:00:00>>
210Somogy MEGYEI „KAPKODD A LÁBAD” SOR-, VÁLTÓ ÉS ÜGYESSÉGI CSAPATBAJNOKSÁGAKiírás2016-04-11 09:30:00>>
211Somogy Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-04-07 10:00:00>>
212J-N-SZ Kapkodd a lábad - sor és váltó megyei versenyKiírás2016-03-31 12:30:00>>
213Bács Kapkodd a lábad! sorversenyKiírás2016-03-29 10:00:00>>
214KEM Kapkodd a lábad sorversenyKiírás2016-03-23 10:00:00>>
215FODISZ JNSZ Diákolimpia LabdarúgásKiírás2016-03-22 10:00:00>>
216Zala Megyei Kapkodd a lábad! DiákolimpiaKiírás2016-03-22 09:00:00>>
217Fejér Megyei Kapkodd a lábad Diákolimpia Kiírás2016-03-21 13:30:00>>
218Győr-Moson-Sopron megyei Asztalitenisz diákolimpiai versenyKiírás2016-03-17 12:00:00>>
219Heves Megyei Kapkodd a lábad DiákolimpiaKiírás2016-03-17 09:30:00>>
220Nógrád megyei Kapkodd a lábad diákolimpiaKiírás2016-03-17 09:30:00>>
221Békés megyei Asztalitenisz Diákolimpiai versenyKiírás2016-03-15 09:00:00>>
222Budapest TANAK Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-03-10 12:00:00>>
223BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN MEGYEI KAPKODD A LÁBAD DIÁKOLIMPIAKiírás2016-03-10 10:00:00>>
224BARANYA MEGYEI Kapkodd a lábad DIÁKOLIMPIAKiírás2016-03-10 09:00:00>>
225Sz-Sz-B Megyei Tanulásban és Értelmileg Akadályozott Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2016-03-09 09:00:00>>
226Zala Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-03-09 09:00:00>>
227Hajdú-Bihar Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-03-08 11:00:00>>
228CSONGRÁD MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIAKiírás2016-03-07 08:30:00>>
229Bács_Terematlétika_DiákolimpiaKiírás2016-03-05 09:00:00>>
230Budapesti Terematlétika Diákolimpia - TANAKKiírás2016-03-04 10:00:00>>
231Nógrád megyei Asztalitenisz Diákolimpia (új időpont!)Kiírás2016-03-03 09:30:00>>
232K-EM Asztalitenisz bajnokságKiírás2016-03-03 09:00:00>>
233BARANYA MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIAKiírás2016-03-03 09:00:00>>
234Bács asztalitenisz diákolimpiaKiírás2016-03-03 09:00:00>>
235Csongrád Megyei Terematlétika DöntőKiírás2016-02-29 16:00:00>>
236Pest Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-02-29 10:00:00>>
237Veszprém Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-02-27 10:00:00>>
238Veszprém Megyei Kapkodd a Lábad DiákolimpiaKiírás2016-02-27 09:00:00>>
239Tolna Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-02-26 10:00:00>>
240Pest Megyei Kapkodd a lábad DiákolimpiaKiírás2016-02-25 10:00:00>>
241Heves Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-02-25 09:30:00>>
242BARANYA MEGYEI ZSINÓRLABDA DIÁKOLIMPIAKiírás2016-02-25 09:00:00>>
243Fejér Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-02-24 14:00:00>>
244Csongrád Megyei Úszás Diákolimpiai VersenyKiírás2016-02-22 08:30:00>>
245Zala Megyei Úszó DiákolimpiaKiírás2016-02-18 11:00:00>>
246JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYEI ZSINÓRLABDA DIÁKOLIMPIAKiírás2016-02-18 10:00:00>>
247BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIAKiírás2016-02-18 09:00:00>>
248Pest Megyei Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2016-02-17 10:00:00>>
249Heves Megyei TerematlétikaKiírás2016-02-11 09:30:00>>
250Sz-Sz-B Megyei Terematlétika DiákolimpiaKiírás2016-02-10 10:00:00>>
251KEM Zsinórlabda bajnokságKiírás2016-02-10 09:00:00>>
252Sz-Sz-B Megyei Kapkodd a lábad!Kiírás2016-02-10 09:00:00>>
253SZ-SZ-B Megyei Asztalitenisz Diákolimpiai Bajnokság Kiírás2016-02-06 13:00:00>>
254 Veszprém Megyei Terematlétika Bajnokság Diákolimpia 2015/2016 FVSEKiírás2016-02-05 09:00:00>>
255Békés Megyei Terematlétika DiákolimpiaKiírás2016-02-04 10:00:00>>
256BUDAPEST Kapkodd a lábad! Tanak Kiírás2016-01-29 10:00:00>>
257Zala Terematlétika DiákolimpiaKiírás2016-01-28 09:30:00>>
258K-EM Terematlétika BajnokságKiírás2016-01-27 10:00:00>>
259Hajdú-Bihar Terematlétika DiákolimpiaKiírás2016-01-27 09:00:00>>
260Terematlétika verseny Nógrád megyeKiírás2016-01-14 09:30:00>>
261FODISZ Diákolimpia ÚszóversenyKiírás2016-01-14 08:30:00>>
262Terematlétika JNSZKiírás2016-01-12 10:00:00>>
263Csongrád Megyei Kapkodd a Lábad DöntőKiírás2015-12-09 08:00:00>>

Versenyeredmények