FODISZFogyatékosok Országos Diák-
és Szabadidősport Szövetsége
Országos Diáksport versenyek
Verseny névKiírás letöltéseVerseny kezdeteEredmények
1Hallássérültek Országos Mezei Futó Diákolimpiai DöntőjeKiírás2017-06-07 11:00:00>>
2Országos Mezei Futó Diákolimpiai Döntő TANAK, ÉRTAKKiírás2017-06-07 11:00:00>>
3Országos Labdarúgás Diákolimpiai DöntőKiírás2017-05-26 12:00:00>>
4Hallássérültek Országos Atlétika Diákolimpiai DöntőjeKiírás2017-05-26 11:00:00>>
5Országos Atlétika Diákolimpiai DöntőKiírás2017-05-19 14:00:00>>
6Speciális Szakiskolák Országos Sportfesztiválja BajaKiírás2017-05-11 14:00:00>>
7TANAK Országos Asztalitenisz Diákolimpiai DöntőKiírás2017-04-28 10:00:00>>
8Nyuszi, hopp - Hallássérültek Játékos Sor- és Váltóverseny Diákolimpiai Országos DöntőjeKiírás2017-04-27 16:00:00>>
9Hallássérültek Országos Tájfutó Diákolimpiai DöntőjeKiírás2017-04-27 16:00:00>>
10Országos Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpiai DöntőKiírás2017-04-07 15:00:00>>
11Országos ÉRTAK Zsinórlabda Diákolimpiai DöntőKiírás2017-03-24 10:00:00>>
12Országos TANAK Zsinórlabda Diákolimpiai DöntőKiírás2017-03-10 12:00:00>>
13Hallássérültek Országos Röplabda DiákolimpiájaKiírás2017-03-03 16:00:00>>
14Speciális Szakiskolák Országos Asztalitenisz Diákolimpiája és Nyílt Utánpótlás Tehetségkutató VersenyKiírás2017-03-03 10:00:00>>
15Országos Úszó Diákolimpia és Tehetségkutató VersenyKiírás2017-02-11 10:00:00>>
16IX. Mikolovits Veronika Evezős Ergométeres EmlékversenyKiírás2017-02-08 10:00:00>>
17Országos Integrált Kézilabda Diákolimpiai Döntő I. ÁllomásKiírás2016-12-16 09:00:00>>
18Országos Terematlétika Diákolimpia BudapestKiírás2016-12-10 09:00:00>>
19XXX. Cházár András Úszó Emlékverseny és Diákolimpiai DöntőKiírás2016-12-10 09:00:00>>
20Hallássérültek Országos Diákolimpiai SporttalálkozójaKiírás2016-11-11 19:00:00>>
21XV. Jubileumi Országos ÉRTAK Kapkodd A Lábad SorversenyKiírás2016-11-11 17:00:00>>
22Országos Kosárlabda Diákolimpiai DöntőKiírás2016-10-22 08:30:00>>
23Hallássérültek Országos Kispályás Labdarúgó Diákolimpiai DöntőjeKiírás2016-10-14 17:00:00>>
24Országos Atlétika Diákolimpia és Tehetségkutató VersenyKiírás2016-06-10 14:00:00>>
25Kispályás Labdarúgás Diákolimpia Országos Döntő és Tehetségkutató VersenyKiírás2016-06-03 14:00:00>>
26Országos Zsinórlabda Diákolimpia és Tehetségkutató VersenyKiírás2016-05-30 11:00:00>>
27Hallássérültek Országos Atlétika Diákolimpiai BajnokságaKiírás2016-05-12 11:00:00>>
28Speciális Szakiskolák Országos SportfesztiváljaKiírás2016-05-05 15:00:00>>
29Kapkodd a Lábad Játékos Sor- és Váltóverseny Országos Diákolimpiai DöntőKiírás2016-04-15 15:00:00>>
30Hallássérültek Nyuszi, Hopp Játékos Sor- és VáltóversenyeKiírás2016-04-15 08:30:00>>
31Hallássérültek Országos Mezei- és Tájfutó Diákolimpiája és Tehetségkutató VersenyeKiírás2016-04-15 08:30:00>>
32Országos Asztalitenisz Diákolimpia és Tehetségkutató VersenyKiírás2016-03-19 10:00:00>>
33Speciális Szakiskolák Országos Asztalitenisz Diákolimpiája és Tehetségkutató VersenyeKiírás2016-03-12 10:00:00>>
34Országos Terematlétika Diákolimpia MórKiírás2016-03-05 11:00:00>>
35Hallássérültek Országos Röplabda Diákolimpiai BajnokságKiírás2016-03-05 08:00:00>>
36Országos Úszó Diákolimpia DebrecenKiírás2016-02-20 08:30:00>>
37VIII. Mikolovits Veronika Evezős Ergométeres EmlékversenyKiírás2016-02-10 10:00:00>>
38FODISZ Diákolimpia - Kapkodd a lábad! - Játékos sorversenyKiírás2015-11-14 09:00:00>>

Regionális Diáksport versenyek
Verseny névKiírás letöltéseVerseny kezdeteEredmények
1Zsinórlabda Diákolimpia - Regionális NyíregyházaKiírás2017-01-27 10:00:00>>
2Zsinórlabda Diákolimpia - Regionális SzárKiírás2017-01-27 10:00:00>>
3ÉRTAK Zsinórlabda III-IV. Korcsoportos - Regionális NyíregyházaKiírás2017-01-27 10:00:00>>
4ÉRTAK Zsinórlabda III-IV. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális SzárKiírás2017-01-27 10:00:00>>
5ÉRTAK Zsinórlabda V-VI. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális NyíregyházaKiírás2017-01-27 10:00:00>>
6ÉRTAK Zsinórlabda V-VI. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális SzárKiírás2017-01-27 10:00:00>>
7Zsinórlabda Diákolimpia - Regionális Tiszaföldvár-HomokKiírás2017-01-26 10:00:00>>
8ÉRTAK Zsinórlabda III-IV. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális Tiszaföldvár-HomokKiírás2017-01-26 10:00:00>>
9ÉRTAK Zsinórlabda V-VI. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális Tiszaföldvár-HomokKiírás2017-01-26 10:00:00>>
10Zsinórlabda Diákolimpia - Regionális BudapestKiírás2017-01-20 10:00:00>>
11Zsinórlabda Diákolimpia - Regionális NagybajomKiírás2017-01-20 10:00:00>>
12ÉRTAK Zsinórlabda III-IV. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális BudapestKiírás2017-01-20 10:00:00>>
13ÉRTAK Zsinórlabda III-IV. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális NagybajomKiírás2017-01-20 10:00:00>>
14ÉRTAK Zsinórlabda V-VI. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális BudapestKiírás2017-01-20 10:00:00>>
15ÉRTAK Zsinórlabda V-VI. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális NagybajomKiírás2017-01-20 10:00:00>>
16Regionális Atlétika ÉRTAK Diákolimpia NyíregyházaKiírás2016-05-18 09:00:00>>
17Regionális ÉRTAK Atlétika Diákolimpia PécsKiírás2016-05-05 09:00:00>>
18Regionális Zsinórlabda Diákolimpia Budapest TANAK és ÉRTAKKiírás2016-04-22 10:00:00>>
19Regionális Zsinórlabda Diákolimpia Nyíregyháza TANAK és ÉRTAKKiírás2016-04-13 10:00:00>>
20Regionális Zsinórlabda Diákolimpia Győr TANAK és ÉRTAKKiírás2016-04-13 10:00:00>>
21Regionális Zsinórlabda Diákolimpia Pécs TANAK és ÉRTAKKiírás2016-04-07 10:00:00>>

Megyei Diáksport versenyek
Verseny névKiírás letöltéseVerseny kezdeteEredmények
1Baranya Megyei Kosárlabda DiákolimpiaKiírás2017-06-01 09:00:00>>
2Mezei Futó Diákolimpia - SomogyKiírás2017-05-28 11:00:00>>
3Sz-Sz-B Megyei Kosárlabda DiákolimpiaKiírás2017-05-24 14:00:00>>
4Labdarúgás Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-05-17 09:00:00>>
5Labdarúgás Diákolimpia - SomogyKiírás2017-05-17 09:00:00>>
6Labdarúgás Szakiskola Komárom-EsztergomKiírás2017-05-17 09:00:00>>
7Mezei Futó Diákolimpia - BaranyaKiírás2017-05-16 09:00:00>>
8Labdarúgás Diákolimpia - TolnaKiírás2017-05-12 09:00:00>>
9Atlétika Diákolimpia - Győr-Moson-SopronKiírás2017-05-11 11:00:00>>
10Atlétika Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-05-11 09:00:00>>
11Labdarúgás Diákolimpia - BékésKiírás2017-05-10 12:00:00>>
12Atlétika Diákolimpia - PestKiírás2017-05-10 10:00:00>>
13Labdarúgás Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2017-05-10 09:00:00>>
14Atlétika Diákolimpia - BaranyaKiírás2017-05-10 09:00:00>>
15Atlétika Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2017-05-10 09:00:00>>
16Atlétika megyei - BaranyaKiírás2017-05-10 09:00:00>>
17Békés megyei labdarúgó bajnokság - BékésKiírás2017-05-10 09:00:00>>
18Labdarúgás Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2017-05-09 10:00:00>>
19Atlétika Diákolimpia - BudapestKiírás2017-05-09 10:00:00>>
20Atlétika Diákolimpia - NógrádKiírás2017-05-09 09:30:00>>
21Atlétika Diákolimpia - Nógrád 2.Kiírás2017-05-09 09:30:00>>
22Labdarúgás Diákolimpia - FejérKiírás2017-05-09 09:00:00>>
23Atlétika Diákolimpia - HevesKiírás2017-05-09 09:00:00>>
24Mezei Futó Diákolimpia - Bács-KiskunKiírás2017-05-08 09:00:00>>
25Atlétika Diákolimpia - SomogyKiírás2017-05-08 08:30:00>>
26Atlétika Diákolimpia (többi korcsoport) - SomogyKiírás2017-05-08 08:30:00>>
27Atlétika Diákolimpia - Bács-KiskunKiírás2017-05-05 09:00:00>>
28Atlétika Diákolimpia - BékésKiírás2017-05-05 09:00:00>>
29Labdarúgás Diákolimpia - Győr-Moson-SopronKiírás2017-05-04 11:00:00>>
30Labdarúgás Diákolimpia - PestKiírás2017-05-03 10:00:00>>
31Atlétika Diákolimpia - VeszprémKiírás2017-05-03 09:30:00>>
32Atlétika2 Értak Diákolimpia - VeszprémKiírás2017-05-03 09:30:00>>
33Labdarúgás Diákolimpia - ZalaKiírás2017-05-03 09:00:00>>
34Atlétika Diákolimpia - FejérKiírás2017-05-03 09:00:00>>
35Atlétika Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2017-05-03 09:00:00>>
36Labdarúgás Szakiskolás Kupa D-O- - ZalaKiírás2017-05-03 09:00:00>>
37Labdarúgás Diákolimpia - Bács-Kiskun megyeKiírás2017-05-03 09:00:00>>
38Labdarúgás Diákolimpia - CsongrádKiírás2017-05-03 08:00:00>>
39Atlétika Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2017-05-02 10:00:00>>
40Atlétika Diákolimpia - CsongrádKiírás2017-05-02 08:00:00>>
41Mezei Futó Diákolimpia - BudapestKiírás2017-04-27 12:00:00>>
42Labdarúgás Diákolimpia - NógrádKiírás2017-04-27 10:00:00>>
43Mezei Futó Diákolimpia - NógrádKiírás2017-04-27 10:00:00>>
44Labdarúgás Diákolimpia - Nógrád 2.Kiírás2017-04-27 10:00:00>>
45Labdarúgás Diákolimpia - BaranyaKiírás2017-04-27 09:00:00>>
46Labdarúgás megyei torna - BaranyaKiírás2017-04-27 09:00:00>>
47Labdarúgás Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2017-04-26 13:00:00>>
48Mezei Futó Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2017-04-26 10:00:00>>
49Atlétika Diákolimpia - TolnaKiírás2017-04-26 10:00:00>>
50Labdarúgás Diákolimpia - VeszprémKiírás2017-04-26 09:30:00>>
51Kosárlabda Komárom-EsztergomKiírás2017-04-26 09:26:00>>
52Labdarúgás Diákolimpia - HevesKiírás2017-04-26 09:00:00>>
53Mezei Futó Diákolimpia - Győr-Moson-SopronKiírás2017-04-26 09:00:00>>
54Mezei Futó Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2017-04-26 09:00:00>>
55Mezei Futó Diákolimpia2 - Győr-Moson-SopronKiírás2017-04-26 09:00:00>>
56Labdarúgás Diákolimpia - BudapestKiírás2017-04-25 10:00:00>>
57Labdarúgás Diákolimpia - Budapest 2. csapat nevezéseKiírás2017-04-25 10:00:00>>
58Atlétika Diákolimpia - ZalaKiírás2017-04-24 09:00:00>>
59Atlétika Diákolimpia 2. - ZalaKiírás2017-04-24 09:00:00>>
60Mezei Futó Diákolimpia - PestKiírás2017-04-21 10:00:00>>
61Zala Megyei Úszás DiákolimpiaKiírás2017-04-20 11:00:00>>
62Atlétika Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2017-04-19 09:00:00>>
63Nyuszi Kupa Bács-Kiskun Megyei Labdarúgó BajnokságKiírás2017-04-12 09:00:00>>
64Mezei Futó Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-04-11 09:00:00>>
65Mezei Futó Diákolimpia - VeszprémKiírás2017-04-10 09:00:00>>
66Mezei Futó Diákolimpia - FejérKiírás2017-04-06 10:00:00>>
67Mezei Futó Diákolimpia - TolnaKiírás2017-04-06 10:00:00>>
68Mezei Futó Diákolimpia - ZalaKiírás2017-04-06 10:00:00>>
69Asztalitenisz Diákolimpia - BaranyaKiírás2017-04-06 09:00:00>>
70Asztalitenisz Hargitai Emlékverseny - BaranyaKiírás2017-04-06 09:00:00>>
71Mezei Futó Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2017-04-05 10:00:00>>
72Mezei Futó Diákolimpia - BékésKiírás2017-04-05 09:00:00>>
73Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2017-03-31 09:00:00>>
74Asztalitenisz Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2017-03-30 09:00:00>>
75Asztalitenisz Diákolimpia Vkcs - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2017-03-30 09:00:00>>
76Kapkodd a Lábad Sorverseny Diákolimpia - Bács-Kiskun megyeKiírás2017-03-30 09:00:00>>
77Mezei Futó Diákolimpia - HevesKiírás2017-03-30 09:00:00>>
78Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - Győr-Moson-SopronKiírás2017-03-30 09:00:00>>
79Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - SomogyKiírás2017-03-30 09:00:00>>
80Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-03-29 09:00:00>>
81Asztalitenisz Diákolimpia - BudapestKiírás2017-03-28 10:00:00>>
82Asztalitenisz Diákolimpia - Győr-Moson-Sopron_TAVASZKiírás2017-03-23 11:00:00>>
83Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - BudapestKiírás2017-03-23 10:00:00>>
84Labdarúgás Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2017-03-23 09:00:00>>
85Labdarúgás Diákolimpia - Borsod-Abaúj-Zemplén VkcsKiírás2017-03-23 09:00:00>>
86Intézmények 2. csapatainak nevezése - Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - HevesKiírás2017-03-23 09:00:00>>
87Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - BékésKiírás2017-03-23 09:00:00>>
88Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - HevesKiírás2017-03-23 09:00:00>>
89Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - PestKiírás2017-03-22 10:00:00>>
90Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia 2. csapatok számára meghirdetve - NógrádKiírás2017-03-16 09:30:00>>
91Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - NógrádKiírás2017-03-16 09:30:00>>
92SOMOGY MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIA BAJNOKSÁG (tavasz)Kiírás2017-03-09 10:00:00>>
93Asztalitenisz Diákolimpia - Bács-KiskunKiírás2017-03-09 09:00:00>>
94Asztalitenisz Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-03-08 09:00:00>>
95Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - FejérKiírás2017-03-06 13:00:00>>
96Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2017-03-02 10:00:00>>
97Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - BaranyaKiírás2017-03-02 09:00:00>>
98Asztalitenisz Diákolimpia - CsongrádKiírás2017-02-28 08:30:00>>
99Asztalitenisz Diákolimpia - VeszprémKiírás2017-02-25 10:00:00>>
100Asztalitenisz Diákolimpia V-VI kcs - VeszprémKiírás2017-02-25 10:00:00>>
101Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - VeszprémKiírás2017-02-25 09:00:00>>
102Asztalitenisz Diákolimpia - TolnaKiírás2017-02-24 09:00:00>>
103Asztalitenisz Szakiskola Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-02-24 09:00:00>>
104Asztalitenisz Diákolimpia - HevesKiírás2017-02-23 09:00:00>>
105Asztalitenisz Diákolimpia - ZalaKiírás2017-02-22 10:00:00>>
106CSONGRÁD MEGYEI ÚSZÓ DIÁKOLIMPIAKiírás2017-02-22 09:00:00>>
107SZABADIDŐS CSONGRÁD MEGYEI ÚSZÓ VERSENY Kiírás2017-02-22 09:00:00>>
108Asztalitenisz 2. Diákolimpia ZalaKiírás2017-02-22 09:00:00>>
109Asztalitenisz Diákolimpia Bajnokság - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2017-02-21 10:00:00>>
110Baranya Megyei Úszó DiákolimpiaKiírás2017-02-19 08:30:00>>
111Asztalitenisz Diákolimpia - FejérKiírás2017-02-16 11:00:00>>
112Asztalitenisz Diákolimpia szakiskola- FejérKiírás2017-02-16 11:00:00>>
113Sz-Sz-B Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2017-02-16 09:00:00>>
114Asztalitenisz Diákolimpia - PestKiírás2017-02-15 10:00:00>>
115Asztalitenisz Diákolimpia V-VI.korcsoport - PestKiírás2017-02-15 10:00:00>>
116Asztalitenisz Diákolimpia - Nógrád 2017Kiírás2017-02-09 09:30:00>>
117Úszás diákolimpia - Komárom megyeiKiírás2017-02-02 17:42:00>>
118Asztalitenisz Diákolimpia - BékésKiírás2017-02-02 09:00:00>>
119Asztalitenisz Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2017-02-02 09:00:00>>
120V. - VI. Kcs.Asztalitenisz Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2017-02-02 09:00:00>>
121Asztalitenisz Szakiskolás Bajnokság- BékésKiírás2017-02-02 09:00:00>>
122Pest Megyei ÚszóversenyKiírás2017-02-01 10:00:00>>
123Sz-Sz-B Megyei Úszó Diákolimpia Kiírás2017-01-25 09:00:00>>
124Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2017-01-24 10:00:00>>
125Zsinórlabda Diákolimpia - Hajdú-Bihar 2. csapatok számáraKiírás2017-01-20 10:00:00>>
126Zsinórlabda Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2017-01-20 10:00:00>>
127Sz-Sz-B Megyei Tanulásban Akadályozott Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2017-01-12 09:00:00>>
128Sz-Sz-B Megyei Értelmileg Akadályozott III-IV.kocs. Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2017-01-12 09:00:00>>
129Sz-Sz-B Megyei Értelmileg Akadályozott V-VI.kocs. Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2017-01-12 09:00:00>>
130Baranya megyei evezős ergométeres diákolimpiaKiírás2017-01-12 09:00:00>>
131Zsinórlabda Diákolimpia - FejérKiírás2017-01-11 10:00:00>>
132Zsinórlabda Diákolimpia - PestKiírás2017-01-11 10:00:00>>
133Zsinórlabda Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-01-11 09:00:00>>
134Zsinórlabda Diákolimpia - TolnaKiírás2017-01-09 09:00:00>>
135Zsinórlabda Diákolimpia - BudapestKiírás2016-12-15 10:00:00>>
136Budapesti Zsinorlabda Diákolimpia 2016 - Második csapat nevezéseKiírás2016-12-15 10:00:00>>
137Luca Kupa - BácsKiírás2016-12-13 10:00:00>>
138Zsinórlabda Diákolimpia - BékésKiírás2016-12-13 09:00:00>>
139Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - TolnaKiírás2016-12-09 10:00:00>>
140Zsinórlabda Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2016-12-08 10:00:00>>
141TANAK Budapesti Asztalitenisz Diákolimpia 2016Kiírás2016-12-08 10:00:00>>
142ÉRTAK Somogy megyei Zsinórlabda verseny V.- VI. korcsoportKiírás2016-12-08 09:00:00>>
143SOMOGY Zsinórlabda Diákolimpia iskolák 2. csapatának nevezéseKiírás2016-12-08 09:00:00>>
144Zsinórlabda Diákolimpia - BaranyaKiírás2016-12-08 09:00:00>>
145BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN MEGYEI ÚSZÁS DIÁKOLIMPIAKiírás2016-12-08 09:00:00>>
146Zsinórlabda Verseny, TANAK - BaranyaKiírás2016-12-08 09:00:00>>
147Zsinórlabda Verseny, ÉRTAK - BaranyaKiírás2016-12-08 09:00:00>>
148SOMOGY MEGYEI ZSINÓRLABDA DIÁKOLIMPIA BAJNOKSÁGA 2016Kiírás2016-12-08 08:30:00>>
149Zsinórlabda Diákolimpia - SomogyKiírás2016-12-08 08:30:00>>
150Terematlétika Diákolimpia - NógrádKiírás2016-12-01 09:30:00>>
151Zsinór Diákolimpia - Bács-Kiskun megye Kiírás2016-12-01 09:00:00>>
152Zsinórlabda Diákolimpia - Bács-Kiskun megyei verseny (ÉA.)Kiírás2016-12-01 09:00:00>>
153Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - CsongrádKiírás2016-11-29 15:00:00>>
154Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - Csongrád -HallássérültekKiírás2016-11-29 15:00:00>>
1552016 ŐSZ CSONGRÁD MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIAKiírás2016-11-29 08:30:00>>
156Terematlétika Diákolimpia - CsongrádKiírás2016-11-29 08:00:00>>
157Terematlétika Diákolimpia - Csongrád- HallássérültekKiírás2016-11-29 08:00:00>>
158Békés megyei úszó diákolimpiaKiírás2016-11-26 09:00:00>>
159Terematlétika Diákolimpia - VeszprémKiírás2016-11-25 09:00:00>>
160Terematlétika Diákolimpia - BudapestKiírás2016-11-24 10:00:00>>
161Terematlétika Diákolimpia - HevesKiírás2016-11-24 10:00:00>>
162TANAK Terematlétika Diákolimpia - BudapestKiírás2016-11-24 10:00:00>>
163Terematlétika Diákolimpia - TolnaKiírás2016-11-23 13:00:00>>
164Fejér megyei asztalitenisz Diákolimpia 2016 ŐszKiírás2016-11-23 13:00:00>>
165Terematlétika Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2016-11-23 09:00:00>>
166Terematlétika Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2016-11-23 09:00:00>>
167Zsinórlabda Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2016-11-23 09:00:00>>
168Tolna Megyei Asztalitenisz Diákolimpia SzekszárdKiírás2016-11-18 09:00:00>>
169Terematlétika Diákolimpia - Győr-Moson-SopronKiírás2016-11-17 11:00:00>>
170Terematlétika Diákolimpia - SomogyKiírás2016-11-17 09:00:00>>
171Hajdú - Bihar Megyei Asztalitenisz Őszi Diákolimpia TANAKKiírás2016-11-17 09:00:00>>
172Terematlétika Diákolimpia - SOMOGY III. korcsoportKiírás2016-11-17 09:00:00>>
173B-A-Z Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-11-16 09:00:00>>
174Terematlétika Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2016-11-15 10:00:00>>
175Terematlétika Diákolimpia - Bács-KiskunKiírás2016-11-15 09:00:00>>
176Veszprém Megyei Diákolimpia AsztaliteniszKiírás2016-11-12 10:00:00>>
177Veszprém Megyei Diákolimpia Kapkodd a LábadKiírás2016-11-12 09:00:00>>
178Nógrád megyei Asztalitenisz BajnokságKiírás2016-11-10 09:30:00>>
179SOMOGY MEGYEI DIÁKOLIMPIAI ÚSZÓ BAJNOKSÁG 2016Kiírás2016-11-10 09:30:00>>
180Terematlétika Diákolimpia - BékésKiírás2016-11-10 09:00:00>>
181Terematlétika Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2016-11-10 09:00:00>>
182Baranya megyei asztalitenisz diákolimpiaKiírás2016-11-10 09:00:00>>
183SOMOGY MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIAI BAJNOKSÁG ŐSZI FORDULÓJA 2016Kiírás2016-11-09 09:30:00>>
184KEM asztalitenisz őszKiírás2016-11-09 09:00:00>>
185Terematlétika Diákolimpia - ZalaKiírás2016-10-25 09:00:00>>
186CSONGRÁD MEGYEI LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA 2Kiírás2016-10-25 08:00:00>>
187Bács-Kiskun ORSZÁGOS DIÁKOLIMPIAI MEGYEI ATLÉTIKA BAJNOKSÁGAKiírás2016-10-21 09:00:00>>
188Győr-Moson-Sopron Megyei Labdarúgó Diákolimpia ŐszKiírás2016-10-20 12:00:00>>
189B-A-Z Megyei Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-20 09:00:00>>
190Pest Megyei Atlétika Diákolimpia-2016 őszKiírás2016-10-19 10:00:00>>
191Budapesti Tanak Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-18 10:00:00>>
192Győr-Moson-Sopron Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-10-13 12:00:00>>
193Baranya megyei őszi labdarúgó diákolimpiaKiírás2016-10-13 10:30:00>>
194Baranya megyei őszi - Kapkodd a lábad! - sorversenyKiírás2016-10-13 10:30:00>>
195FODISZ JNSZ Diákolimpia Labdarúgás 2016-17.Kiírás2016-10-13 10:00:00>>
196Nógrád megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-10-13 09:30:00>>
197Baranya megyei őszi mezei futó diákolimpiaKiírás2016-10-13 09:00:00>>
198DIÁKOLIMPIA SOMOGY MEGYEI ŐSZI MEZEI FUTÓBAJNOKSÁGAKiírás2016-10-13 08:30:00>>
199Békés megyei labdarúgó diákolimpia őszKiírás2016-10-13 08:30:00>>
200Budapesti Tanak Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-10-12 10:00:00>>
201Pest Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-12 10:00:00>>
202KEM Labdarúgás őszKiírás2016-10-12 09:00:00>>
203Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-12 09:00:00>>
204Hajdú-Bihar Megyei Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-11 09:00:00>>
205Veszprém Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-10 09:00:00>>
206Bács-Kiskun Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-07 09:00:00>>
207Heves Megyei Labdarúgó Diákolimpia_2016_őszKiírás2016-10-06 09:30:00>>
208Baranya megyei Őszi atlétikai diákolimpiaKiírás2016-10-06 09:00:00>>
209Fejér megyei labdarúgó Diákolimpia 2016 őszKiírás2016-10-06 09:00:00>>
210SOMOGY MEGYEI ŐSZI ATLÉTIKAI DIÁKOLIMPIA PÁLYABAJNOKSÁGaKiírás2016-10-06 08:30:00>>
211CSONGRÁD MEGYEI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIAKiírás2016-10-05 09:00:00>>
212KEM Atlétika őszKiírás2016-10-05 09:00:00>>
213Sz-Sz-B Őszi Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-10-05 09:00:00>>
214Zala M. Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-10-04 09:00:00>>
215Veszprém Atlétika Megyei FordulóKiírás2016-10-03 09:00:00>>
216Tolna megyei kispályás labdarúgó diákolimpiai bajnokságaKiírás2016-09-30 09:00:00>>
217Bács-Kiskun Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-09-30 09:00:00>>
218Heves Megyei Atlétika Diákolimpia_2016_őszKiírás2016-09-29 09:30:00>>
219B-A-Z ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIAKiírás2016-09-29 09:00:00>>
220Somogy Megyei labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-09-29 08:51:00>>
221 Tolna Megyei Atlétika Diákolimpia BonyhádKiírás2016-09-28 13:00:00>>
222Zala M. Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-09-28 09:00:00>>
223Fejér megyei atlétika őszi forduló 2016Kiírás2016-09-28 09:00:00>>
224JNSZ FODISZ Diákolimpia Atlétika 2016/17 öszKiírás2016-09-27 10:00:00>>
225Nógrád megyei Labdarúgó BajnokságKiírás2016-09-22 09:00:00>>
226Békés megyei atlétikai diákolimpia őszi bajnokságaKiírás2016-09-22 09:00:00>>
227Somogy Megyei Kosárlabda Diákolimpiai döntőKiírás2016-09-22 08:00:00>>
228Pest Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-25 10:00:00>>
229Bács megyei labdarúgó diákolimpiaKiírás2016-05-20 09:00:00>>
230Békés megyei atlétikai diákolimpiaKiírás2016-05-20 09:00:00>>
231Heves Megyei Labdarúgás DiákolimpiaKiírás2016-05-19 09:30:00>>
232Hajdú - Bihar Megyei Atlétika Diákolimpiai Bajnokság - TANAKKiírás2016-05-19 09:00:00>>
233Nógrád Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-05-19 09:00:00>>
234Békés megyei labdarúgó diákolimpiaKiírás2016-05-19 09:00:00>>
235SOMOGY MEGYEI DIÁKOLIMPIAI ATLÉTIKAI PÁLYABAJNOKSÁGA Kiírás2016-05-19 08:30:00>>
236Győr-Moson-Sopron Megyei Atlétikai BajnokságKiírás2016-05-18 12:00:00>>
237Zala Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-18 09:00:00>>
238Sz-Sz-B Megyei Atlétika Diákolimpia Tanulásban akadályozott tanulók részéreKiírás2016-05-18 09:00:00>>
239Bács megyei atlétika diákolimpiaKiírás2016-05-13 08:30:00>>
240Heves Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-12 09:30:00>>
241Somogy Megyei Kispályás Labdarúgó Diákolimpiai BajnokságKiírás2016-05-12 09:00:00>>
242Tolna Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-11 10:00:00>>
243Veszprém Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-11 09:30:00>>
244Nógrád megyei Atlétikai BajnokságKiírás2016-05-10 09:30:00>>
245BARANYA MEGYEI Atlétika DIÁKOLIMPIAKiírás2016-05-06 09:00:00>>
246KEM Labdarúgó BajnokságKiírás2016-05-05 09:00:00>>
247KEM Atlétika BajnokságKiírás2016-05-04 09:00:00>>
248Fejér megyei atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-04 09:00:00>>
249Hajdú - Bihar Megyei Kispályás Labdarúgó Bajnokság - TANAKKiírás2016-05-04 09:00:00>>
250BARANYA MEGYEI Labdarúgó DIÁKOLIMPIA - tavaszKiírás2016-05-03 15:00:00>>
251Budapesti TANAK Atlétikai DiákolimpiaKiírás2016-05-03 10:00:00>>
252Csongrád Megyei Atlétika DöntőKiírás2016-05-03 08:30:00>>
253Győr-Moson-Sopron Megyei Labdarúgás DiákolimpiaKiírás2016-04-28 12:00:00>>
254Veszprém Megyei Labdarúgás Diákolimpia Kiírás2016-04-28 09:30:00>>
255B-A-Z MEGYEI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIAKiírás2016-04-28 09:00:00>>
256Pest Megyei Labdarúgás DiákolimpiaKiírás2016-04-27 10:00:00>>
257Fejér megyei Labdarúgó Diákolimpia Kiírás2016-04-27 09:00:00>>
258Sz-Sz-B Megyei Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-04-27 09:00:00>>
259Budapesti TANAK Labdarúgó BajnokságKiírás2016-04-26 10:00:00>>
260Csongrád Megyei Labdarúgó DöntőKiírás2016-04-26 09:00:00>>
261TANAK Tolna Megyei Kispályás Labdarúgó BajnokságKiírás2016-04-22 10:00:00>>
262Zala Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-04-20 09:00:00>>
263J-N-Sz Atlétika Diákolimpia Tavaszi fordulóKiírás2016-04-19 10:00:00>>
264Zsinórlabda Diákolimpia Budapesti ElődöntőKiírás2016-04-14 12:00:00>>
265B-A-Z MEGYEI LABDARÚGÁS DIÁKOLIMPIA- TANAKKiírás2016-04-14 09:00:00>>
266SOMOGY MEGYEI DIÁKOLIMPIAI ZSINÓRLABDA BAJNOKSÁGÁNAKKiírás2016-04-14 08:30:00>>
267Győr- Moson-Sopron Megyei Kapkodd a lábad! sor és váltó versenyKiírás2016-04-12 10:00:00>>
268Hajú -Bihar megyei „Kapkodd a lábad!” sor- és váltóversenyeKiírás2016-04-12 09:00:00>>
269Békés megyei -Kapkodd a lábad! versenyKiírás2016-04-11 10:00:00>>
270Somogy MEGYEI „KAPKODD A LÁBAD” SOR-, VÁLTÓ ÉS ÜGYESSÉGI CSAPATBAJNOKSÁGAKiírás2016-04-11 09:30:00>>
271Somogy Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-04-07 10:00:00>>
272J-N-SZ Kapkodd a lábad - sor és váltó megyei versenyKiírás2016-03-31 12:30:00>>
273Bács Kapkodd a lábad! sorversenyKiírás2016-03-29 10:00:00>>
274KEM Kapkodd a lábad sorversenyKiírás2016-03-23 10:00:00>>
275FODISZ JNSZ Diákolimpia LabdarúgásKiírás2016-03-22 10:00:00>>
276Zala Megyei Kapkodd a lábad! DiákolimpiaKiírás2016-03-22 09:00:00>>
277Fejér Megyei Kapkodd a lábad Diákolimpia Kiírás2016-03-21 13:30:00>>
278Győr-Moson-Sopron megyei Asztalitenisz diákolimpiai versenyKiírás2016-03-17 12:00:00>>
279Heves Megyei Kapkodd a lábad DiákolimpiaKiírás2016-03-17 09:30:00>>
280Nógrád megyei Kapkodd a lábad diákolimpiaKiírás2016-03-17 09:30:00>>
281Békés megyei Asztalitenisz Diákolimpiai versenyKiírás2016-03-15 09:00:00>>
282Budapest TANAK Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-03-10 12:00:00>>
283BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN MEGYEI KAPKODD A LÁBAD DIÁKOLIMPIAKiírás2016-03-10 10:00:00>>
284BARANYA MEGYEI Kapkodd a lábad DIÁKOLIMPIAKiírás2016-03-10 09:00:00>>
285Sz-Sz-B Megyei Tanulásban és Értelmileg Akadályozott Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2016-03-09 09:00:00>>
286Zala Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-03-09 09:00:00>>
287Hajdú-Bihar Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-03-08 11:00:00>>
288CSONGRÁD MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIAKiírás2016-03-07 08:30:00>>
289Bács_Terematlétika_DiákolimpiaKiírás2016-03-05 09:00:00>>
290Budapesti Terematlétika Diákolimpia - TANAKKiírás2016-03-04 10:00:00>>
291Nógrád megyei Asztalitenisz Diákolimpia (új időpont!)Kiírás2016-03-03 09:30:00>>
292K-EM Asztalitenisz bajnokságKiírás2016-03-03 09:00:00>>
293BARANYA MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIAKiírás2016-03-03 09:00:00>>
294Bács asztalitenisz diákolimpiaKiírás2016-03-03 09:00:00>>
295Csongrád Megyei Terematlétika DöntőKiírás2016-02-29 16:00:00>>
296Pest Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-02-29 10:00:00>>
297Veszprém Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-02-27 10:00:00>>
298Veszprém Megyei Kapkodd a Lábad DiákolimpiaKiírás2016-02-27 09:00:00>>
299Tolna Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-02-26 10:00:00>>
300Pest Megyei Kapkodd a lábad DiákolimpiaKiírás2016-02-25 10:00:00>>
301Heves Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-02-25 09:30:00>>
302BARANYA MEGYEI ZSINÓRLABDA DIÁKOLIMPIAKiírás2016-02-25 09:00:00>>
303Fejér Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-02-24 14:00:00>>
304Csongrád Megyei Úszás Diákolimpiai VersenyKiírás2016-02-22 08:30:00>>
305Zala Megyei Úszó DiákolimpiaKiírás2016-02-18 11:00:00>>
306JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYEI ZSINÓRLABDA DIÁKOLIMPIAKiírás2016-02-18 10:00:00>>
307BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIAKiírás2016-02-18 09:00:00>>
308Pest Megyei Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2016-02-17 10:00:00>>
309Heves Megyei TerematlétikaKiírás2016-02-11 09:30:00>>
310Sz-Sz-B Megyei Terematlétika DiákolimpiaKiírás2016-02-10 10:00:00>>
311KEM Zsinórlabda bajnokságKiírás2016-02-10 09:00:00>>
312Sz-Sz-B Megyei Kapkodd a lábad!Kiírás2016-02-10 09:00:00>>
313SZ-SZ-B Megyei Asztalitenisz Diákolimpiai Bajnokság Kiírás2016-02-06 13:00:00>>
314 Veszprém Megyei Terematlétika Bajnokság Diákolimpia 2015/2016 FVSEKiírás2016-02-05 09:00:00>>
315Békés Megyei Terematlétika DiákolimpiaKiírás2016-02-04 10:00:00>>
316BUDAPEST Kapkodd a lábad! Tanak Kiírás2016-01-29 10:00:00>>
317Zala Terematlétika DiákolimpiaKiírás2016-01-28 09:30:00>>
318K-EM Terematlétika BajnokságKiírás2016-01-27 10:00:00>>
319Hajdú-Bihar Terematlétika DiákolimpiaKiírás2016-01-27 09:00:00>>
320Terematlétika verseny Nógrád megyeKiírás2016-01-14 09:30:00>>
321FODISZ Diákolimpia ÚszóversenyKiírás2016-01-14 08:30:00>>
322Terematlétika JNSZKiírás2016-01-12 10:00:00>>
323Csongrád Megyei Kapkodd a Lábad DöntőKiírás2015-12-09 08:00:00>>